2737
2734
عنوان

داروی گیاهی برای تخلیه کامل رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 446655 بازدید | 115 پست
سلام...منم ماه پیش سقط داشتم..اما بعد 12-13روز خونریزی و دفع دوتا تیکه بزرگ خونریزیم قطع شده..لکه بینی ام ندارم..دکتر میگه اگه لکه و درد نداری دیگه سونو نمیخواد بری..اما الان که شمارو خوندم ترسیدم یعنی منم هنوز چیزی دارم؟؟برم سونو؟؟
پسرم....آرزویم این است که بهاری بشود روز و شبت.. که ببارد به تمام رخ تو بارش شادی و شعف.. و من از دور ببینم... که پر از لبخند است...چشم و دنیا و دلت.. (3/12/91)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای من مریم گلی و بومادران که خود عطاری معرفی کرد و مخلوطشونو بهم داد که باید می جوشوندم روزی 3 لیوان خیلی تلخ بود ولی عالی رحم و تمیزه تمیز می کنه . من برا دفع بقایای جنین 8 هفته استفاده کردم عالی بود طوریکه توی سونو گفت هیچی از بقایا نمونده درست بعد از مصرف این دوتا گیاه
وقتی که نگاهم به نگاهت خیره می شه دوست دارم زمان بایسته واسه ی همیشه...
سلام دوستای گلم من یه سوال داشتم الان نزدیک 3هفته س من سقط طبیعی داشتم 10 روز اولش خونریزی بودم بعد قطع شد بعد چند روز دوباره شروع الان حدودا 14روزی میشه ک خونریزیم میخاسم یدونم این طبیعیه یا نه ؟؟؟
سلام دوستان من 12آبان سقط داشتم سه روزه خونریزی زیاد دارم روز اول و امروزم ازم لخته گوشت مانند اومد سونو هم رفتم گفت رحمت خالیه خالیه و هیچی توش نیست چرا خونریزیم قطع نمیشه؟اگه تیکه اش مونده باشه سونو نشون میده؟ آخه برای من گفت خالیه خالیه ممکنه خارج از رحم باشه؟ تا چند روز خونریزی عادیه؟
ﯾﮏ ﻭﻗﺘﯽ؛ ﺑﺪﻓﻬﻤﯽ ﻫﺎ ﺁﺯﺍﺭﻡ ﻣﯽ ﺩﺍﺩ ! ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻣﯽ ﺷﺪﻡ؛ ﺍﺯ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻫﺎ، ﮐﺞ ﻓﻬﻤﯽ ﻫﺎ، ﺳﻮ ﺗﻔﺎﻫﻢ ﻫﺎ ! ﻫﻤﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺑﺪ ﺑﻔﻬﻤﻨﺪﻡ،ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻗﻀﺎﻭﺗﻢ ﮐﻨﻨﺪ … ﻭﻗﺖ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺻﺮﻑ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻡ؛ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻥ ﺧﻮﺩﻡ، ﺭﻓﻊ ﺳﻮﺀ ﺗﻔﺎﻫﻢ، ﮐﻪ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻨﻢ؛ ﻣﻦ ﺁﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ، ﻧﯿﺴﺘﻢ … ﺍﺷﺘﺒﺎﻩﻗﻀﺎﻭﺗﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ … ﺣﺎﻻ ﺍﻣﺎ … ﻣﻮﺿﻌﻢ ﺳﮑﻮﺕ ﺍﺳﺖ؛ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﺷﺎﻥ . ﺳﮑﻮﺕ ﻭ ﺳﮑﻮﺕ ﻭ ﺳﮑﻮﺕ ! ﺗﺎﺯﮔﯽ ﻫﺎ، ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺑﯽ ﻣﻬﺮﯼ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻫﯿﭻ ﻧﻤﯽ ﮔﻮﯾﻢ … ﺍﻧﮕﺎﺭ ﮐﻪ ﻻﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻢ؛ … ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻢ ﮐﻮﺭ ﻭ ﮐﺮ … ﮐﻪ ﻧﻪ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﻢ، ﻧﻪ ﻣﯽ ﺷﻨﻮﻡ … ﺩﯾﮕﺮ، … ﻧﻪ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻥ ﺩﺍﺭﻡ ! ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺍﺵ ﺭﺍ … ﻣﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﺩﯾﺮ ﺩﺭﯾﺎﻓﺘﻢ ﮐﻪ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﻃﺮﺯ ﻓﮑﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻧﯿﺴﺘﻢ . ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻫﺮ ﮐﻪ ﻫﺮﭼﻪ ﺧﻮﺍﺳﺕﺑﮕﻮﯾﺩ ﻭ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﮐﻨﺩ … ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ … ﻣﯿﺮﻭﻡ ﺩﺭ ﻻﮎ ﺧﻮﺩﻡ ، ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﺑﯽ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ ! ﻣﺎﻫﯽ ﻫﺎ ﻧﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ، ﻧﻪ ﻗﻬﺮ ﻭﻧﻪ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽ … ﺗﻨﻬﺎ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﻗﯿﺪ ﺩﺭﯾﺎ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ … ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺴﯿﺮ ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻗﺮﺍﺭ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﺷﺎﻥ، ﺑﺮﻋﮑﺲ ﺷﻨﺎ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ! * فروغ فرخزاد
دوستان من ۲۲ شهریور زایمان زودرس شدم.دوقلو باردار بودم و هیچ کدوم از بچه هامو واسم نگه نداشتن. نمیدونم چرا بعضی از دکترا انقدر اسم در کردن‌دکتر رقایی تو اصفهان محاله کسی نشناسه دو روز بود که درد زایمان طبیعی داشتم اما یا نخاست یا نتونست جلوی زایمانمو بگیره و هیچ تلاشی واسه زنده نگه داشتن بچه هام نکردن بلافاصله بعد از زایمان گفتن باید کورتاژ بشی..‌بعد از اون اتفاق تلخ هربار رفتم پیشش و گفتم خونریزیم زیاده گفت طبیعیه!!!اتقدر ب خودش مغروره که منو ی سونو نفرستاد تا ببینه چیزی مونده یا نه حالا بعد ۵۸ روز که همچنان خونریزی من ادامه داره و بدنم از هم در رفته تازه یادش افتاده برم سونو که متاسفانه ۳۹ میلی متر از جفت توی دیواره رحم مونده و حتی با کورتاژ نرفته و دوباره باید کورتاژ بشم کسی راهی سراغ داره که با داروهای گیاهی بقایای جفت خارج بشه؟ لطفا کمکم کنید...از لحاظ روحی داغونم...از دست دادن بچه هام نابودم کرد...دیگه انتظار همچین چیزی رو نداشتم
الهی گاهی نگاهی
2738
سلام ترانه جان خیلی متاسفم، منم زایمان زودرس داشتم ک بچم زنده نموند. یک هفته پیش هم سقط داشتم، من سیاهدانه و تخم شوید رو با زعفرون جوشوندم و قبل ناهار و شام خوردم، سر یک روز کاملا دفع شد.. ان شاالله ک زود نتیجه بگیری...
سلام خانومها من 39 روز پیش بعلت توقف رشد در هفته 8 با زیر زبانی سقط کردم دیروز بعلت پریود نشدنم رفتم دکتر که گفت بقایای بارداری به اندازه 15*18 میلی متر مونده و بتا دادم شد 55 دکتر پیشنهاد هیسترسکوپی داد ولی من از کورتاژ میترسم و میخوام با داروی گیاهی دفع بشه زعفران خوردم اثر نکرد به نظرتون چی بخورم چون مدت زیادی از سقط میگذره میترسم عفونت کنه کمکم کنید
چه داروی گیاهی بخورم که بیافته الان نزدیک دو ماه هس شوهرم نمیذاره کورتاژ کنم لطفا راهنماییم کنید

سلام عزيزم منم دو هفته پيش سقط داشتم چندروز پيش رفتم سونو گفت زير يك سانت يه چيزاي داخل رحمه الان يه كم خونريزي دارم دكتر به من گفت با پريوديت دفع ميشه

2706