2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

از ۱۸ به بهد اگر مورد ازدواجی خوب برای یه دختر پیش اومد میتونه درمورد ازدواج فکر کنه البته باید خودش هم به بلوع فکری وامادگی پذیرش مسیولیت زندگی مشترک باشه ولی اینکه تحصیل بهتره یا ازدواج ایناهرکدوم درجایگاه خودشون خوبن درضمن ادم میتونه شرط ضمن عقد بذاره برای ادامه  تحصیل یا کار خیلیا بودن که هم ازدواج کردن هم ادامه تحصیل دادن  البته لازمش یکم برنامه ریزی درست  وگرفتن کمک دربعصی مواقع هستش 

از ۱۸ به بهد اگر مورد ازدواجی خوب برای یه دختر پیش اومد میتونه درمورد ازدواج فکر کنه البته باید خودش ...

موافقم باهتون کاملادرسته ولی اگه موردمناسبی باشه شرط ادامه تحصیل قبول نکنه چی

2143

ازدواج زیر 23 رو نمی‌پسندم اصلا 

ولی به نظرم دختر یا زن حتما باید مستقل و شاغل باشه یا پولی داشته باشه 

تحصیل کرده با سوادم باشه که چه بهتر اصلا عالیه 

من دوست داشتنیم، اما زیبا نیستم...                           من گناه میکنم، اما شیطان نیستم...                            من خوب هستم، ولی فرشته نیستم... (مرلین مونرو) 
موافقم باهتون کاملادرسته ولی اگه موردمناسبی باشه شرط ادامه تحصیل قبول نکنه چی

چه مورد مناسبیه نمیزاره همسرش تحصیل کنه؟ 

من دوست داشتنیم، اما زیبا نیستم...                           من گناه میکنم، اما شیطان نیستم...                            من خوب هستم، ولی فرشته نیستم... (مرلین مونرو) 
تحصیل یه چیز جداست ازدواجم یه چیز جداست باهم چرا مقایسه میکنی مثل اینکه بگی شیر خوبه یا میوه خب هر د ...

آخه اکثراکسانی که ازدواج می کنن شوهرشون نمیذاره تحصیل بدن🙄

هر چیزی به وقتش خوبه . این مراحل رو هر کسی توی یه زمان خاصی طی میکنه 

مجردی به وقتش خوب بود و الآن از متاهلی راضیم خداروشکر

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من که دارن میان پیش مامان و باباشون یه صلوات بفرستین😍❤️ ‌ 
2148