2737
2734

موفق نشدم نامه سزارین بگیرم☹️

حالا دیگه مجبورم فقط به طبیعی فکر کنم

این بی حسی که واسه زایمان طبیعی میگن کمک کننده هست؟

هزینه چطوره و باید کی درخواست بدم و از کی؟

من هیچی نمیدونم زایمان اولمه‌ گیجم😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وقتی وارد بخش زایمان بشی ازت میپرسن بی دردی میخوای یا نه ؟

من گفتم میخوام هزینه اش سال ۹۸ ۴۰۰ بود به گمانم وقتی دهانه رحم به چهار سانت برسه برات میزنن انقد خوبه انگار تموم دردهای گم میشن و فقط یه انقباض هایی رو متوجه میشی تمام !

اما کنارش حتما ماما همراه بگیری چون اون بهت کمک میکنه که فرایند زایمان طولانی نشه. 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2738
وقتی وارد بخش زایمان بشی ازت میپرسن بی دردی میخوای یا نه ؟ من گفتم میخوام هزینه اش سال ۹۸ ۴۰۰ بود ب ...

با اجازه آسی 

ماما همراهو چطوری میگیرن ؟

خدایا به امید خودت ولله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین
وقتی وارد بخش زایمان بشی ازت میپرسن بی دردی میخوای یا نه ؟ من گفتم میخوام هزینه اش سال ۹۸ ۴۰۰ بود ب ...

ماما دوس دارم بگیرم احساس میکنم خیلی کمک کننده ست

راستی من از زایمان طبیعی بیشتر از این معاینه کردنا و چک شدنا میترسم بنظرم آزار دهنده ست خیلی

اتفاقا طبیعی ک میگن بهتر از سز هست منم باردارم اول سز رو میخواستم ولی الان طبیعی رو انتخاب کردم

شاید

ولی به شرطی که بی تحرک نبوده باشی

بدن فعال خیلی کمک کننده ست

منم دو ماهه زایمان طبیعی کردم میخاستم بدون درد باشه ک گفتن با ۵ سانت باز بشی منم هی درد کشیدم معاینم نمیکردن میگفتن زوده اخرم فول شدم بی درد نشدم ماما بیمارستان عوضی نمیومد معاینه کنه😭😭😭😭

آره گفت لگنت عالیه☹️ من استراحت بودم این ۹ ماه چطور میتونم خوب باشم

لگنت مادرزادی خوب بوده،لازم نبوده کاری بکنی.

من بی حسی وریدی داشتم..از 4/5سانت زدن خوابیدم 2ساعت بعد زایمان بیدار شدم.

سر دومی میرم اپیدورال...اونم بستگی به انقباضاتت داره کی بزنن

2706