2733
2734

بچه ها ما هنوز البته نامزد نکردیم امسال ایشالا ی ساله باهمیم والا ما خیلی کم هم همو میبینیم تا میاد دنبالم مامانش زنگ میزنی ی صد باری ک کجایی چرا رفتی من تنهام بخدا ۲۴ ساعته داره تنهایی به مادر و پدرش رسیدگی میکنه خانم خوبیه البته دیدمش ولی بگید بعد نامزدیمون مشکل پیش میاد؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

دو سال اول بساط ما همین بود

روزی صدبار زنگ میزد مادرشوهرم

همسرم شدیدا تحت تسلط مادرش بود

بسختیییییی درست شده بعد شیش سال

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی...کاش هر کس که تو را خواست بیاید خبرش
جر   ن منظورم این بود به نامزدش بای بده    

منم منظورم همون بود انگار زود از طرفت دل میکنی.دل کندن هم اینقدری که شما میگی راحت نیست بنظرم هر رابطه ای ارزش ی کم تلاش و از خود گذشتگی رو داره

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 
مطیع مادرش نیس اینو فهمیدم مادرش خیلی زنگ میزنه خودشم ی وقتایی کلافه میشه دگ

خب میتونه بپیچونه جواب نده از ده تا یکی ج بده ... قبلا یه خانومی اینجا تاپیک زده بود شب زفاف مادرشوهر تماس گرفته سرم درد میکنه بیا پیشم و شوهرش رفته بود صبحش تماس گرفته بود بیا بریم دکتر درد دارم که شوهره گفته بود با مادرت برو من پیش مادرم هستم و خانومش کینه بدل گرفته بود و ازش متنفر شده بود میگفت مادرشوهره دنبال جلب توجه بود و الکی خودشو به سردرد و اینا میزد تا پسرشو بیاره پیش خودش. اسی بش گفت که روز سخت کنارم نبودی پس روز خوشمم نمیخامت و تصمیم به طلاق گرفته بود . حالا انشالله برا شما اینجوری نشه

2706