2733
2734
عنوان

عاشق بودن و خیانت

255 بازدید | 16 پست

سلام ب همه .

اینجا همه میان از خیانت و دعوا و اینچزا میگن ‌کلا روحیه ها میشه صفررر 

هر‌کی هم میاد بگه شوهر‌من خوبه و فلان میگن پز شوهرت رو میدی چ عیبی داره مگه ‌‌

یکمم از خوشی هاتون از عاشقی هاتون بگید بابا کیف کنیم .

بخدا همه سایت شده خیانت و انتقام و....

یعنی زندگیتون ی لحظه خوب و خوش هم نداشته بیاید اونو بگیم یکم حال دلمون خوب شه 

عزیزم خوشی ها تموم شد  

لطفا دعا کن عشقم خوب بشه اجرت با امام حسین❤💕راه خیلی سختی در پیش دارم باید درسم تموم بشه عشقم کار بهتری پیدا کنه تا بیاد و منو ببره نگهداره🥺🐈اولین قرار رژ نداشتم خودکار صورتی مالیدم به لبم وقتی دید خودکار همون لحظه رفت برام رژ خرید 💄رفتیم کافه گردنبند که اسمم بود انداخت گردنم ☕نشستم کنارش دستمو محکم گرفت انگار هیچ غم و غصه ای نداشتم همه رو یادم رفت 🤝 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بگم؟؟؟

ی کلیپی چندوقت پیش پخش شده بود که کارمندبانک ی دختره روکتک میزنه وازبانک میندازه بیرون..

بابام صدام کرد گف نگاکن..

کلیپو ک دیدم گفت این اگر یکی ازشماها بودین این مرده دیگ عصر اونروزو به چش نمیدید

جونم رف براشششششش🥺🥺❤❤❤

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
شاید یکی دلش بسوزه آه بکشه  بعد همون لحظه های خوش هم به فنا میره

خب غلط کرده کسی ک چش نداره خوشیه بقیه رو ببینه خداهم بش چیزی نمیده تا بیشتر حسرت بخوره

تو به دوران خودت"منح به دوران {خدم!}
من بگم؟؟؟ ی کلیپی چندوقت پیش پخش شده بود که کارمندبانک ی دختره روکتک میزنه وازبانک میندازه بیرون.. ...

یعنی حال کردمااا .از طرف من لپ باباتو محکم ماچ کن 

2738
خب غلط کرده کسی ک چش نداره خوشیه بقیه رو ببینه خداهم بش چیزی نمیده تا بیشتر حسرت بخوره

بحث چشم داشتن نیست

یکی زندگی خوبی نداره یکی شوهر نداره یکی هزارتا مشکل داره 

من نوعی بیام از کادوهام از لحظه های خوشم تعریف کنم اون بنده خدا ببینه دلش بخواد یه لحظه حسرت بخوره که چرا من نه!دلش بشکنه اگه آهش بگیره زندگی من نابود میشه 

انشالله سرتون نیاد ولی من زیاد دیدم این مورد رو

دنیای من اونیه که خودم میسازم... 
خخخ شما آروم باش فدات حرص نخور 

انقدر بدم میاد ازین ادما بعضیا ک دیگ تاپیک میزنن کل زندگی و دعواهای خانوادگیشونم انجا میگن مردم غصه اینارو هم باید بخورن یکی نست بشون بگه مردم مسعول زندگی توهم باید بشن ینی انقدر نادونی ک نمیتنی برا زندگیت تصمیم بگیری میای کاسه چه کنم به سر میگیری/:

بحث چشم داشتن نیست یکی زندگی خوبی نداره یکی شوهر نداره یکی هزارتا مشکل داره  من نوعی بیام از ...

خب پس همش تایپیک خیانت ببینیم بعدش بگیم خدارو شکر ک شوهر من اینطور نیس .یا بگیم خداروشکر شوهر اینم مث شوهر من عوضیع .

چ ربطی داره ک اون داره و من ندارم ..یا من ی چیز دارم اون نداره .زندگی ها متفاوته .

عزیزم من با پز دادن مخاااااالفم ولی ماها یاد گرفتیم همش آه و ناله هارو دنبال کنیم .

بحث چشم داشتن نیست یکی زندگی خوبی نداره یکی شوهر نداره یکی هزارتا مشکل داره  من نوعی بیام از ...

عزیزم درسته چشم و نفرین وجود داره ولی اون بالا سری موقعی حسرت دارایی یه بندشو جواب میده ک اون بنده ناتوان روزگار و عالم باشه و تو به قصد دلشو سوزونده باشی نه تا وقتی ادمای هستند ک هیچ نیت بدی از اشتراک گذاری شادی هاشون با بقیه دارن

خب پس همش تایپیک خیانت ببینیم بعدش بگیم خدارو شکر ک شوهر من اینطور نیس .یا بگیم خداروشکر شوهر اینم م ...

نه عزیزدل من 

متوجه نمیشین چی میگم 

نمیدونم چجوری بگم براتون 

ببین به طور مثال نوه عمه من ازدواج کرد 

خانواده خانومش مشهورن به چشم شور

تو پاتختی عروس .داماد اومد عروس رو بوس کرد خدافظی کرد رفت از خونه بیرون همونجا خاله عروس گفت خوش بحالت علی ما تو تختمونم منو بوس نمیکنه اونجا همه خندیدیم خدا به سر شاهده سر یک ماه نشده بود دعواشون شد الانم دختره داره طلاق میگیره سر هیچ و پوچ 

ادمایی که دختر عمم روزی هزاربار اسفند دود میکرد میگفت اینا مث شیروشکرن

دنیای من اونیه که خودم میسازم... 
2706