2726
عنوان

چه مدت بعد از کرونا میشه واکسن زد؟

511 بازدید | 25 پست

من الان نمیدونم کرونا دارم یانه شایدم  داشتم خوب شدم 

چون شوهرم تستش مثبت اومده بود

الان کی میتونم برم واکسن بزنم

اگرم تست بدم شاید منفی نشون داد چون احتمالش هست که خوب شده باشم

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادر من کرونا داشت منم همش خونش بودم ولی کرونا نگرفتم.از دکتر پرسیدم گفت بعد چهل روز میتونی واکسن بزنی.الان سه روزه واکسن زدم

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.

6هفته

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
خاله ی دامادمون واکسن زد بدنش قفل کرد مرد فردا خاکش میکنن

الان نمیگفتی چی میشد چرا دلهره میندازی تو دل مردم

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
الان نمیگفتی چی میشد چرا دلهره میندازی تو دل مردم

خب باید بگه ماها اون اشتباه رو نکنیم عزیزم

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
چرا قایم کنیم از مردم؟

قایم نکن

ولی همه دارن واوسن میزنن دلهره میافته بجونشون

الان شوهرم فردا نوبت واوسنش هست دلشوره افتاد به دلم

این مرگا درصدشون خیلی پایین

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
صبر کن 6 هفته دیگه برو یکی از آشناهای ما کرونا داشته اولش بوده بیچاره رفته واکسن زده. بعدش کما میره ...

۶ هفته بعد از گرفتن یا بهبود شدن 

البته گفتم دیگه تکلیفم معلوم نیست دارم ندارم داشتم نداشتم

خب باید بگه ماها اون اشتباه رو نکنیم عزیزم

بخاطر دلشوره میگم

اون مونده به شانس این عوارضا نادر هست 

2706