2733
2734
عنوان

عکسی بچه اش بیش فعال بوده که بهش ریتالین بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 60 پست
من دخترم میخوره 3 ساله هم ریتالین هم رسیپریدون دخترم از این رو ب اون رو شده عالیه همه میگن ماشالله چ ...

واقعا.تاکی دکترگفته بدی عوارض کم خوابی بی اشتهایی شب ادراری نداشته؟ازچه سنی میدی؟علايمش چی بودکه قرص دادی؟ببخشيدسوالم زياده واقعابه كمك احتياج دارم

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم اما بهتر بود با چند تا دکتر مشورت میکردین من بیشتر لز پنج جا بردم هیچ کدوم ریتالین زیر هفت س ...

كدوم شهرين

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
نه شهرمون سیاه هست همه جابسته هستش گوشی هم میدم توسنجش گفتن چشماش خیلی ضعیف شده اصلا نده فوق العاده ...

اینا قرص نخوردن. همینجوری مراعات کردن تا بزرگتربشن. بیش فعالی تا سن ۹سالگی مشخص نمیشه 

2728

بچه خواهر منم همینطور بود 

واااای همه بدشون میومد خواهرم بره خونشون 

از بس بچش فضول بود ،

خواهرم دعا میکرد میگفت خدایا منو بکش ،جیگرم خونه ،

اصلاظهر ها نمیخوابید،تمام ظرف مامانم رو شکوند 

امکان نداشت برای ثانیه ی جا بدون حرکت بمونه 

خواهرم بردش دکتر گفت بیش فعاله براش قرص ریتالین نوشت 

خواهرم گفت تمام  سختی هاش رو تحمل میکنم اما این دارو رو بهش نمیدم

ی پسر خیلی پرجنب و جوش ، الان 15سال داره 

ضریب هوشی بسیار بالایی داره 

اما هنوز که هنوزه با هیشکی نمیسازه 

خیلی داد میکشید 

اما الان دیگه اذیت نمیکنه فقط با هیشکی نمیسازه

خواهرم میگه دوس دارم زود تر بزرگ بشه هرچه دارم وندارم بهش بدم زن بگیره بره 

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
بچه خواهر منم همینطور بود  واااای همه بدشون میومد خواهرم بره خونشون  از بس بچش فضول بود ...

خیلی سخته خداکمکمون کنه

واقعا.تاکی دکترگفته بدی عوارض کم خوابی بی اشتهایی شب ادراری نداشته؟ازچه سنی میدی؟علايمش چی بودکه قرص ...

اتفاقا پر اشتهاس ن اصلا فقط آروم شده حرف گوش میده حواسش پرت نمیشه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2738
شیشه نداره چرا شایعه درست میکنین اما برای بچه زیر هفت سال اصلا تجویز نمیشه

چرا وقتی اطلاعات نداری حرف میزنی مگه مجبوری؟برو بپرس

.چیزیو که از روانپزشک.شنیدم گفتم و دقیقا مشکل دختر این خانومو داشتم !بهتره بره تحقیق کنه چون وابستگی میاره قرصش

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
شیشه نداره چرا شایعه درست میکنین اما برای بچه زیر هفت سال اصلا تجویز نمیشه

هم اون خانوم هم توی فامیل ما بودن که استفاده کردن خانوم دکتر!یه مادر وقتی نگرانه بهتره بهش اطلاعات درست بدی

از مهم‌ترین درمان‌های بیماری نارکولپسی است. مصرف این داروها در درازمدت باعث اصلاح ساختار مغز افراد مبتلا به بیش‌فعالی می‌گردد. از سوی دیگر، «شیشه» نام ماده‌ای بسیار ‏‏اعتیادآور و در دسته «مواد محرک» است و از نظر ساختمانی شباهت‌هایی به داروهای فوق دارد.

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

استارتر اینم.بگم من مشکل عدم تمرکزم.مونده هنوز برام

ولی نقاشی میرفتم.خیلی بهتر شدم

چرا وقتی اطلاعات نداری حرف میزنی مگه مجبوری؟برو بپرس .چیزیو که از روانپزشک.شنیدم گفتم و دقیقا مشکل ...

خانم جان من دوتا بچه بیش فعال دارم و ده ساله دارم تحقیق و مطالعه میکنم  شما برو فرمول شیمی ریتالین و شیشه سرچ کن ببین شبیه همن اصلا.بله وابستگی میاره اما دوتا مساله هست این وابستگی برای بزرگسالانه یا اونایی که بدون اینکه نیاز داشته باشن مصرف کنن.لزوما هر جی وابستگی بیاره توش شیشه  نیست ذهن این بچه ها ی قسمت فریز شده داره که حتما نیازه دارو بخورن تا بتونن مثل بچه های عادی باشن.با این حرفا توی دل این مامان خالی میشه

همتا اسم خـودمه♥
هم اون خانوم هم توی فامیل ما بودن که استفاده کردن خانوم دکتر!یه مادر وقتی نگرانه بهتره بهش اطلاعات د ...

هرچیزی محرکه شیشه داره مگه🤣گوکل هیچ وقت منبع معتبری نیست شما خودت دکتر نرفتی فامیلت رفته بعد اینطوری جبهه میگیرین من به این خانم هم گفتم الان نیاز نیست دارو بدن چون کاردرمانی خیلی بیشتر از دارو.کمک.کنندس اما اگر نیاز باشه ندی ظلم به بچه اس. برای بچه هایی که adhdهستن  قضیه کاملا فرق میکنه نسبت به کسانی که فقط برای تمرکز میخورن مثل دانشجوها.

همتا اسم خـودمه♥

به یکی از فامیلامون پسرش دکتر میداد اصلا تو حالش فرق نکرد خیلی اذیت می کرداین اذیت هاش تو بچگی یه جور بود بزرگم شد یه جوره 

مثلا اصلا نداشتن رو نمی دونه همین الان فلان چیز باید تهیه بشه قیمتش براش مهم نیست یه چیزم بره تو اون مغزش دیگه بیرون نمیاد و هرچی گفت همه باید بگن چشم دست بزنم داره

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

به بچه ای که مدرسه میره میدن برا تمرکز رو درسش حالا تمرکزشم به نیم ساعتم نمی کشه 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706