2726

سلام پسرمن ۳سال ونه ماهشه خیییییییلی تحرک داره وشلوغ هست تمرکزنداره روی شعرایناوغیرقابل کنترل ولجبازه دکتربردم بهش ریتالین تجویزکرده سه ماه پیش بردم اماازعوارض قرص خیلی شنیدم رفتم داروخونه گفت این قرص روواسه دشمنت هم نده واقعادودلم چیکارکنم من وشوهرم دیگه کم اوردیم ازدستش اعصاب نمونده واسمون

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

ببخشیدتوعنوان اشتباه تایپی بود منظورم کسی بود

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

روانپزشک من گفت ترکیباتش شیشه هست !منم منع کرد ولی اره پسرخالم از 5سالگی.میخورد الانم 15سالشه و مصرف میکنه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم با اینکه ریتالین یه مقدار عوارض داره ولی برای درمان پسرتون ضروریه.اگه الان درمان نشه مشکل تمرکزش تا آخر عمرش باقی میمونه و اینکه واقعا تربیتش خیلی مشکل میشه.خب پزشکم حتما مقدار خاصی تجویز کرده؟یه قرص کامل که بهش نمیدین؟

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚

عزیزم انرژیشو تخلیه کنین. اگ اوضاع شهرتون سفیده ک ببرش باشگاه.پسرخاله من درو روش بستن از شیشه رفت پشت بوم خودشو انداخت پایین شانس آورد فقط.... الان ۸سالشه اصلا ازون بچه فضول خبری نیست. یکی دیگه هم بیش فعال بود براش گوشی خریدن...بخاطر کرونا نمیشد ببرنش جایی. تا پای گوشیه خوبه. تحمل کن خوب میشه. فقط درس خیلی مهمه اینایی ک میگم بیش فعال بودن تو درسشون اولش ضعیف بودن. 

پیش چنتا متخصص دیگه هم ببر تشخیص بیش فعالی سخته تو سه سالگی مشخص نیست تو سن مدرسه معلوم میشه 

رفتارش غیرقابله کنترله واقعاخسته شدم هم روحی هم جسمی بایدبازم یه دکتردیگه ببرم این دکترکه بردم مطب روگذاشته بودپسرم روسرش دکترگفت ازرفتارهاش بیش فعاله

روانپزشک من گفت ترکیباتش شیشه هست !منم منع کرد ولی اره پسرخالم از 5سالگی.میخورد الانم 15سالشه و مصرف ...

تاثیرداشته؟عوارض ايناداده

من دخترم میخوره 3 ساله هم ریتالین هم رسیپریدون دخترم از این رو ب اون رو شده عالیه همه میگن ماشالله چه دختر خوبی

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
روانپزشک من گفت ترکیباتش شیشه هست !منم منع کرد ولی اره پسرخالم از 5سالگی.میخورد الانم 15سالشه و مصرف ...

شیشه نداره چرا شایعه درست میکنین اما برای بچه زیر هفت سال اصلا تجویز نمیشه

همتا اسم خـودمه♥
عزیزم با اینکه ریتالین یه مقدار عوارض داره ولی برای درمان پسرتون ضروریه.اگه الان درمان نشه مشکل تمرک ...

نه از كم شروع ميكنم تقريبايك چهارم 

عزیزم انرژیشو تخلیه کنین. اگ اوضاع شهرتون سفیده ک ببرش باشگاه.پسرخاله من درو روش بستن از شیشه رفت پش ...

نه شهرمون سیاه هست همه جابسته هستش گوشی هم میدم توسنجش گفتن چشماش خیلی ضعیف شده اصلا نده فوق العاده انرژی داره غذا وخوابش خوبه ولی پنج دقیقه نمیتونه بشینه توماشین هم کم میمونه ازپنجره خودش روبندازه پایین.اینای که گفتین باقرص بهترشدن

شیشه نداره چرا شایعه درست میکنین اما برای بچه زیر هفت سال اصلا تجویز نمیشه

پس چراداده به پسرم

2706