2137
2106

خوش به سعادتشون 😍

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  

چقدر جای اینجور تاپیکا خالیه.هرسال قبل از اربعین سایت پر از تاپیکای کربلا میشد که من دارم میرم چی ببرم کی تجربه داره و این حرفا😔

تا یار که را خواهد و میلش به که باشد...

کتاب غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما و کشورهای جهان سومی از پیشرفت وامانده را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هُرهُری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند..و در جای دیگر: «آدم غرب‌زده هُرهُری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری  است...(این کتاب جذاب رو معرفی میکنم بخونید بهتر از بیکار بودن و دنیاجهانبخت بودنه😉هر چند به شدت معتقدم ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ولی شااااااید اثری گذاشت)در حقارت دشمن ما همین بس که از قلم ما هم میترسند✌😉 حاج قاسم میگفت:(امیدوارم خداوند از عمر من و از عمر ما،به نیابت از شما میگم،بردارد و بر عمر رهبر عزیزمون،این حکیم فرزانه بیفزاید ان شاءالله❤   جمله"هر کس میتواند هر عقیده ای داشته باشد"در ظاهر زیباست،اما در باطن تنبلانه ترین سخن ممکن است،باطن جمله این است که هر کس میتواند حتی در جهل خود باقی بماند وهیچ تلاشی برای یافتن مسیر حق پیدا نکند،،مگر قبول نداریم که مسیر حق فقط یکی است؟✅

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

اربعین با این کرونا؟ چه خبره؟

عراق کرونا خیلی کمه خواهر... در حد هیچ

کسانی که به من می‌گویند زنان با پوشش کمتر، آزادی بدست می آوردند ، قطعا تعریف درستی از آزادی ندارند! 💫زیرا بسیاری از خشونت ها علیه زنان را نادیده گرفته اند!.. 🌙آنها لِه شدن شخصیت زن بخاطر نگاه های هوس آلود مردان را نمی‌بینند!.... 💥آنها ناامنی ها و بی احترامی ها(متلک پَرانی و آزار و اذیت خیابانی) که با پوشش نامناسب بیشتر می‌شود را نمی‌بینند! 💢.... آنها مشکلاتی نظیر افسردگی و عدم اعتماد به نفس که زنان بسیاری بخاطر نداشتن ظاهر ایدآل دچار شدند را نمی‌بینند! ...آنها قربانی های جراحی زیبایی و تمایل زنان به دستکاری و تغییر ظاهر طبیعی اش را نمی‌بینند!.... آیا اسم این ظلم ها آزادی است؟...... درخواست دوستی⛔. 
2166
عراق اصلا امارش دقیق نیست از بس کرونا و عدم رعایت بهداشت اونجا موج میزنه که وزارشت بهداشتشون چیزی رو ...

والا من یه کلیپ دیدم روز عاشورا بود، بیمارستان های عراق خلوته خلوت بود! 

کادر درمان با خیال راحت چای میخوردن😐

پرنده پر نمیزد😐

کسانی که به من می‌گویند زنان با پوشش کمتر، آزادی بدست می آوردند ، قطعا تعریف درستی از آزادی ندارند! 💫زیرا بسیاری از خشونت ها علیه زنان را نادیده گرفته اند!.. 🌙آنها لِه شدن شخصیت زن بخاطر نگاه های هوس آلود مردان را نمی‌بینند!.... 💥آنها ناامنی ها و بی احترامی ها(متلک پَرانی و آزار و اذیت خیابانی) که با پوشش نامناسب بیشتر می‌شود را نمی‌بینند! 💢.... آنها مشکلاتی نظیر افسردگی و عدم اعتماد به نفس که زنان بسیاری بخاطر نداشتن ظاهر ایدآل دچار شدند را نمی‌بینند! ...آنها قربانی های جراحی زیبایی و تمایل زنان به دستکاری و تغییر ظاهر طبیعی اش را نمی‌بینند!.... آیا اسم این ظلم ها آزادی است؟...... درخواست دوستی⛔. 
بله خب از اون کلیپاس که میخواد بگه همه جا گل و بلبله

نه عزیز کلیپه اینجور نبود که فقط یه بیمارستان رو نشون بده و تمام 

این بیمارستان نزدیک ترین درمانگاه به حرم بود

اول از حرم فیلم گرفت بعد دوربین رو برگردوند سمت درمانگاه، 

من خودم دقت میکنم هرکلیپی رو نپذیرم😊