2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

09013303381

من خیلی مشکلات زندگیم زیاد بود تا پای مرگ و خودکشی رسیدم بهم این خانم رو معرفی کردن .کار دعا انجام میده هرکی برام دعا کرده بود رو باطل کرد زندگیم شده مثل روز اول ازدواجم همه مشکلاتم حل شده به جان بچم رد خور نداره

09013303381

هنوز تو کار خدا موندم که چه فرشته هایی داره و ما بی خبریم.منم شمارشونو از یکی از مامانای همینجا گرفتم همیشه هم مدیونشم

09013303381

تا اخر عمرم براش تبلیغ میکنم

دعانویس خانم خانی خیلیم سرش شلوغه خیلی باید زنگ بزنی تا جواب بده جواب نداد بهش پیام بدید انشاالله مشکلات همگی حل بشه

09013303381

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

09013303381

🌸🌸🌸🌸🌸

09013303381

2731
خانوم گلای اهوازی ...بهترین دندانپزشک توی اهواز کیه...هم برای پر کردن و روکش کردن و هم برای دندون مص ...

سلام عزیزم دکتر شیرین مددی کارشون عالیه. من دو تا از دندونام پیش ایشون روکش کردم. قبلا هم چند بار برای روکش و ترمیم پیششون رفتم.3212124

2738

و نمیدونین دکتر زنان  بیمارستان فاطمه الزهرا کی ها هستن؟ کسی این بیمارستان زایمان کرده؟ راضی بوده

میگم عیب نداره دکترم کسی دیگه باشه و ماه اخر دکترم رو عوض کنم پیش کسی برم ک با بیمارستان مورد نظرم قرارداد داره

باهات بد نمیشن

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
و نمیدونین دکتر زنان  بیمارستان فاطمه الزهرا کی ها هستن؟ کسی این بیمارستان زایمان کرده؟ راضی بو ...

سلام.من نه سال پیش زایمان کردم تمییز نبود خوشمان نیامد.برا دومی هم پیش ی دکتربودم دوماه اخر رفتم پیش ی دکتره دیگه مشکلی هم نبود

سلام

واسه ان تی 

ازمایشگاه نور رو تایید میکنید یا نرگس ؟؟؟

اگه تجربه ای دارید ممنون میشم کمکم کنید 

دکترم گفته فقط یکی از این دوتا رو برو .

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
2706