2703
2553
عنوان

حرفای خواستگار

224 بازدید | 25 پست

سلام دوستان 

من شخصیت مستقلی دارم و الان با توجه به انتخاب رشته کردنم یا پرستار میشم یا فرهنگی

بعد ایشون میگن من دوست ندارم همسرم شاغل باشه   ولی میتونی فرهنگی یا پرستار بشی چون زحمت کشیدی واسشون

من گفتم من دوست دارم کارآفرین باشم و هدفای بزرگتری دارم ایشون میگن من دوست ندارم همسرم تو چشم باشه .وکلی حسود هم پیدا میکنیو چند تا دلیل دیگه

میگه من خودم کم نمیذارم و کار میکنم تا کمتر از بقیه نخوری و نپوشی وکم کم 50میلیون در ماه درآمد داره

یکم راهنمایی میکنید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یگو برو بچه رو 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2714

دلایلش خیلی مسخره و غیر منطقیه اصلن زیر بار نرو.

استقلال مالی گوهر گرانبهایی

تو نمیدونی دقیقا چجور ادمیه زیر یک سقف بری مشخص میشه میتونه ادم خیلی خوب و حامی باشه میتونه اینطوریم نباشه و عوضی باشه سر این موضوع ب هیچ وجه ریسک نکن

احساس خیلی بدی دارم وقتی کسی می خواد جلومو بگیره

خب نزار بعدا حسرت میخو ی

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2706