2726
میتونه کمک کنه شهرستانیم

تماس بگیرن ضرر نداره شاید راه حلی داشته باشن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
علایم پسرم اینایی هست که میگم....مثلآمیخام پوشکشو عوض کنم..با هزارترفند راضی اش میکنم مثلا با بازی.. ...

چرا هیچ چیز عجیبی حس نکردم من .چون با بچه اوتیسم در ارتباط بودم .

خیلی نرمال بود ک کجاش الان تورو نگران کرده دقیق بگو 

علایم پسرم اینایی هست که میگم....مثلآمیخام پوشکشو عوض کنم..با هزارترفند راضی اش میکنم مثلا با بازی.. ...

من هیچ علایمی از اوتیسمی تو این رفتارها ندیدم.

این رفتارهای عادی یه بچه هس.

برا چی رو بچت اسم میزاری.

هر کودکی به هزارتا ویژگی جورواجور به دنیا میاد .

قرار نیس کاملا رفتارش اونی باشه که شما میخواین

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  

اسی تاخیر کلامی داره

بعیده اوتیسم باشه.

تخم کفترو خام بریزتوی شیر و عسل بده بخوره

یا ببر دکتر محولاتی مغز واعصاب کودک

برای پسرمن

سربرولایزین تجویز کرد

چه علایمی داشت که گفتن اوتیسمع..دیرم حرف زد؟

میکشمتا

اخه چرا انقدر نگرانی الکی 😤😤😤😤😤

بچه من تاخیر گفتار داره 5سالست همه همسن و سالاش مثل بلبل حرف میزنن مثل ادم بزرگا پسر من در حد یک سال و نیمه یا دوسال

اصلنم نگران نیستم گفتاردرمان میبرم باهاش تو خونه تمرین میکنم نهایت یک سال دیگه راه میفته

همیشه خواسته‌ام از خدا فقط او را،   چنان‌که خسته‌تنی چای قندپهلورا ☕☕☕
اسی تاخیر کلامی داره بعیده اوتیسم باشه. تخم کفترو خام بریزتوی شیر و عسل بده بخوره یا ببر دکتر محو ...

من دکتر متخصص مغز و اعصاب کودکان پیراستام تجویز کرد ولی دوجا بردمش گفتار درمان هردو گفتن دارو ندید با تمرین حل میشه

تاخیرکلامیه 5سالست

شما میدونید چه مدت طول میکشه تا این بچه ها عادی بشن؟ 

من دکتر متخصص مغز و اعصاب کودکان پیراستام تجویز کرد ولی دوجا بردمش گفتار درمان هردو گفتن دارو ندید ب ...

گلم من برای پسرم سی دی خاله سارا یا آموزش الفبا خیلی گذاشتم.

پیراستامم خوبه

میکشمتا اخه چرا انقدر نگرانی الکی 😤😤😤😤😤 بچه من تاخیر گفتار داره 5سالست همه همسن و سالاش مثل ب ...

اصولا پسرها خیلی کم حرف و دقیق هستن .

پسرمنم تا ۵ سالکی به قول یارو گفتنی نسیه حرف میزد با اینکه همه چیو میدونست.

تو تست هوش تو منطقه خودمون جز نفراتی بود که نمره الف اورده بود.

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
من دکتر متخصص مغز و اعصاب کودکان پیراستام تجویز کرد ولی دوجا بردمش گفتار درمان هردو گفتن دارو ندید ب ...

خانومی پسرخاله من تا ۷ سالگی صحبت نمیتونست بکنه و متاسفانه وقتی هم ک تونست زبونش میگرفت و خیلی سخت کلمات رو میگف .بعد ۸ سالگی شد بلبل بخدا الان فقط در حال حرف زدنه بدون ذره ای مشکل .اصلا هم خالم گفتار درمانی و اینا نبردش فقط تخم بلدرچین بهش میداد 

گلم من برای پسرم سی دی خاله سارا یا آموزش الفبا خیلی گذاشتم. پیراستامم خوبه

پیراستام 3سال و نیمگی 3ماه دادمش یه کمی اثر داشت ولی وحشتناک شیطون شد

خانومی پسرخاله من تا ۷ سالگی صحبت نمیتونست بکنه و متاسفانه وقتی هم ک تونست زبونش میگرفت و خیلی سخت ک ...

ان‌شاءالله پسر منم زودی راه بیفته

دکترش که اطمینان میده نگران نباشید روند رشدش هست فقط دیرتر و با نگرانی و استرس همه چیز رو خراب نکنید ولی استارتر وحشتناک نگرانه اخر هم کار دست خودش میده

2706