2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری خارج از رحم (EP)

| مشاهده متن کامل بحث + 520358 بازدید | 4835 پست
بچه ها توروخدا اگه چیزی میدونین ازم دریغ نکنین نگین چرا قسم خوردم خب نگرانم دوستان من سه روز قبل پری ...

با بتای 209 تو سونو چیزی دیده نمیشه چه داخل رحم چه خارج از رحم ، هر وقت بتا بالای 1500 رسید باید ساک حاملگی دیده بشه تو رحم اگر نشه احتمال خارج رحمی زیاده ، من خودم دفعه اول که متوجه شدن خارج رحمی شدم بتام پنج هزار بود دفعه دوم شیش هزار خورده ای بود که دیگه پهلو درد شدید شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با بتای 209 تو سونو چیزی دیده نمیشه چه داخل رحم چه خارج از رحم ، هر وقت بتا بالای 1500 رسید باید ساک ...

خب یشما جون بنظرت من همش بتا تکرار کنم؟؟

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤
خب یشما جون بنظرت من همش بتا تکرار کنم؟؟

نه همش بتا تکرار نکن منم بتام دفعه دوم درست رفته بود بالا ولی بازم خارج رحمی بود

فقط فقط سونوگرافی میتونه تشیخص بده لکه بینی قهوه ای تیره من هر دوبار داشتم

2728

من رفتم سنوگرافی شخصی  سونو دادم تا متوجه شدن...چون دکتر گفته بود ساک دیده نشد ب خارج رحمی شک کردم..درحالی ک دکتر گفت شاید هنوز زوده..دیگه سونوکرافی تشخیص داد خارح رحمی هست..ک بیمارستان بستری شدم بتام روز ب روز اومد پایین تا ب ۱۶۸ رسید..گفتن باید بمونی تا فردا هم ازت بتا بکیریم..ولی با رضایت خودم مرخص شدم.دیکه بعد خونریزی با لخته های بزرگ کرفتم

سلام دوستان

من 5 ماه پیش بارداری خارج رحم داشتم و چون خونریزی داخلی داشتم عمل شدم و متاسفانه لوله چپم رو از دست دادم. الان 2ماهه که اقدام کردم برای بارداری اما باردار نشدم. همسرم هم مشکل کم تحرکی اسپرم و واریکوسل داره. دکتر برام قرص و امپلو نوشت که از روز چهارم پریودی تا 5روز بخورم و امپول ها رو هم بزنم. اما شوهرم همکاری نمی کنه. میخاستم بدونم کسی مثل من بوده که طبیعی باردار شده باشه؟ همسرم عمل نمی کنه واریکوسلش رو. حالا به نظر شما قرص و امپول رو مصرف کنم یا بذارم طبیعی بگیره؟ هنوز بچه ندارم و سنم هم داره میره بالا. نگران این موضوع هم هستم. اگه می تونید راهمایی کنید

سلام دوستان من در طول یک هفته سه بار آز بتا دادم به فاصله دو روز دو روز تقریبا هر دفعه دو برابر دف ...

سلام عزيزم شما رفتي باز سونو به سلامتي ساك حاملگي ديده شد؟

خدايا هر كي به هر چي ميخواد برسه
اگه کسی میخونه لطفا راهنمایی کنه من منتظرم

چون چند روز طول میکشه تا تخمک لقاح یافته به رحم بزسه و لانه گزینی کنه...بتا هم باید توی 2 الی 3 روز دوبرابر بشه و ممکنه اوایل زود زیاد نشه

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
2738

سلام دوستانمن دوبار بی بی چک استفادا کردم کمرنگ بود، برای همین به  خارج رحمی مشکوکم

امروز رفتم آز بتا دادم، باید شنبه برم بگیرم، و همون شنبه یا یکشنبه آزبتام رو تکرار کنم. امروز چند بار حالت تهوع و استفراغ داشتم و تنگی نفس ، ولی درد زیاد ندارم تو ناحیه رحمم. گاهی یه تیر کوچولو میکشه و خوب میشه.لکه بینی هم ندارم، فقط ترشحات شبیه عفونی میاد.تا چندروز پیش  وقتی عطسه میکردم یهو درد زیادی میگرفت زیر دلم، ولی یه دو روزه دیگه موقع عطسه درد نمیگیره

میخواستم بپرسم توی خارج رحمی هم حالت ویار تهوع پیش میاد؟

الان 30 روز از اون موقع که حدس میزنم آغاز بارداری م بوده گذشته

واقعا نمی دونم چیکار کنم... خیلی اضطراب و هول دارم و کاری نمیتونم بکنم

لطفا هر کی میتونه کمکم کنه...  

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...

بچه ها من ۴ هفته و ۴ روزم هست و درد خیلی شدید دارم تو ناحیه شکمم که با راه رفتن و تکون خوردن دردناک تر میشه. خونریزی و لکه بینی نداشتم فعلن.

دیروز رفتم سونو واژن ولی هیچی مشخص نبود و دکترم گفت خیلی زوده هنوز و احتمال هر دو حالت داخل رحم یا خارج هست. 

بتام ۶۰۰ بود و دو روز دیگه باز واسم بتا نوشته تکرار کنم.

به نظرتون بگم  زودتر آمپول بزنه تا بتا زیاد بالا نیست ( به عبارتی خودمو درگیر بتا و سونو نکنم  و زمان رو از دست بدم) ؟  چون دردم واقعن نفس گیره و واقعن حس میکنم خارج از رحمه...میترسم هی صبر کنم واسه آزمایش بتا و سونو مجدد و توده بزرگتر بشه و آسیب بزنه به لوله هام. به نظرتون چه کار کنم؟

سلام رز جان بدون تشخیص نمیشه کاری کرد 

من پریود بودم فهمیدم حاملم از ده ابان تا حالا سه بار رفتم سونو واژینال سه بار از دادم نه داخل چیزی دیدن نه خارج ازم دوبرابر نمیشه ولی بالا میره 

بازم بااین حال گفت هفته دیگ تکرار کنم 

شایدم جنینم دیر رشد میکنه

سلام رز جان بدون تشخیص نمیشه کاری کرد  من پریود بودم فهمیدم حاملم از ده ابان تا حالا سه بار رف ...

عزیز دلم من درد وحشتناک تو ناحیه شکم دارم..درد تیز که انگار زخمه بعد همه جای شکمم میچرخم ..از زیر دلم پهلوهام میره زیر قفسه سینم...مسکن بهم تزریق هم میکنن خوب نمیشه...دلیلش چیه چی کار کنم..خیلی ترسیدم

2706