2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری خارج از رحم (EP)

| مشاهده متن کامل بحث + 520358 بازدید | 4835 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هییییییییی نه عزیزم ببخش ناراحتتتون کردم

تنبلی تخمدان هم دارم الان 2 ماهه که بازم دارم قرص ها و امپولهای تحریک تخمدانو استفاده میکنم, ماه پیش که نشد این ماه هم تخمکم سمت راست آزاد شد یعنی همون سمتی که لوله ندارم.
دیگه نمیدونم چیکار کنم!! دوستان اگه راهیی, کمکی , فکری داشتید ممنون میشم که منم زودتر نتیجه بگیرم
بخدا دیگه شوهرم به فکر به فرزندی قبول کردن افتاده دوستان
2728
والا لیلا جون خ خوب بودم رو تخت بیمارستان مشغول خوراکی خوردن بودم که یهو مثل همیشه درد شروع شد فکر کردم با استراحت خوب میشه, نشد که نشد
درد همچنان تا حد مرگ زیاد شد که حتی به خونواده نتونستم خبر بدم خودم, حالت تهوع و استفراغ هم اومد بعدشم لرزیدنو یخ شدن و خیس عرق شدن تمام بدنم که اومدن گفتن برا عمل آمادش کنین!!!!!!!!!!!!1
همیشه هم نمیشه گفت دکتر مقصره چون تا یک هفته بعد از تاخیر هم سونو چیزی نشون نمیده من بار اول روز دهم تاخیرم بخاطر لک بینی ودرد رفتم سونو که چیزی نشون نداد واخرش با سونوی واژینالی مشخص شد سر جاش نیست

بار دوم هم روز شش تاخیر خودم رفتم که چیزی نشون نداد رفتم سونوی دیگه که به زور توده داخل لوله رو دید

سر پسرم دیگه مردمو زنده شدم 13 روز بعد سونوی واژینالی نشون داد که سر جاشه
خوشبختانه وقتی تو لوله هست سونو نسبت به حاملگی طبیعیزودتر نشون میده

بار سوم امیدواریم به خاطر این بود که اصلا خونریزی نداشتم به همین خاطر میگفتم ان شالله سرجاشه که هم لک ندارم هم درد ندارم هم سونو چیزی نشون نداد
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
2738
اثر دارو ها فقط از طریق ازمایش مشخص میشه اندازه بتا به خونریزی نیست بتای من با اینکه بالا وبالاتر میرفت ولی تا روز عمل من خونریزی داشتم
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.
2706