2726
عنوان

سوال مهم خانه داری دارم

250 بازدید | 42 پست

سلام خانوما . ما خونه جدید خریدیم کف خونه آسفالته الان ک تحویل دادن میبینم ک روی آسفالت بعضی جاهاش ترک برداشته و خار رشد کرده... راه خل از بین بردن این خار هارو کسی میدونه؟ 

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

منظورت سیمانه حتما جرا میگی آسفالت 😐

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شنیدم نفت ریششو میسوزونه،خودم امتحان نکردم وتجربه ندارم فقط شنیدم  ،ولی برید سم فروشی هایی که ب ...

نفت رو منم شنیدم ولی بوش میاد اخه اونم

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

روغن سوخته بریزین روش

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .  
بهلاخره  شما که رو آسفالت نمیشینید  هر چی ردش بیاد درست میشه  نگران نباش

میخاییم موکت بندازیم بعد فرش ولی میگن موکت رو پاره میکنه اخه😑😑

2706