2737
2734

کوکو داریم 

شام کلا درس نمیکنم چون یک عدد تنبل و دائم الرژیمم😂،در حد میوه، صبحانه مانند، شیر و... سبک. 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فسنجون برای شوهرم خودم رژیمم خوراک مرغ

سر چن وقت انقدر کم کردی عزیزم؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2731

من دیشب لوبیاپلو درست کردم ازش واسه ناهارم مونده فعلا نخوردم

شامم میخام کشک بادمجان درست کنم

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️

من صبح چند ساعت فکر کردم واسه ناهار آخرم به نتیجه نرسیدم 

یکم فسنجون داشتیم یکمم برای خودم سیب زمینی سرخ کردم 

الان به چند ساعت ریکاوری احتیاج دارم بعد واسه شام فکر میکنم 😁😁😁

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2738
کوکو داریم  شام کلا درس نمیکنم چون یک عدد تنبل و دائم الرژیمم😂،در حد میوه، صبحانه مانند، شیر ...

وای من توام دقیفا

مگه اینکه کسی چیزی درس کنه با لذت میخورمش

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
شمالی هستین؟ 

آره مازندرانم

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
وای من توام دقیفا مگه اینکه کسی چیزی درس کنه با لذت میخورمش

😂😂😅😅دقیقا من نهایت ناهار درس میکنم همونم 5 6 ساعت طول میکشه آماده شه 😄خیلی بخام شام و زحمت بکشم تخم مرغ

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
سر چن وقت انقدر کم کردی عزیزم؟

ده ماه گلم

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706