2137
2106

بگین

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی تو دلیم و شفای مادرم دوتا صلوات مهمونم کنید؟🥺🙏💐 میشه دعا کنید این تیکر تا آخر بمونه بعد از سالها انتظار بچه دار شدم برای سلامتی تو دلیم یه توحید مهمون کنید ایشالله حاجت روا بشین🥺الله هم صلی علی محمد و آل محمد

زرشک پلو

شامم احتمالا کوکو سیب زمینی

من بخاطر اینکه تنها یاگمشده بودم عاشقت نشدم، من عاشقت شدم چون بعد از اینکه شناختمت فهمیدم ڪہ میخوام تو بخش همیشگے دنیاے من باشے💙     درخواست دوستی پذیرفته نمیشود 🚫

خونه مامانم اینام ناهارم قیمس و من رژیمم 😂🤣😁

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی ۸۳ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

فسنجون برای شوهرم

خودم رژیمم خوراک مرغ

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "   من امتحان کردم عالیه 
2149

ناهار ماکارونی شام هم سیب زمینی آب پز 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

ماکارونی نهار 

شامم خدا بزرگه

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💛💛💗🌸💗 🤰پرنسس مامانی (♡ماه مادر♡)🤰 🌸💛💛🌸   خدایا هزاران شکر بابت تو راهیم (دخترم)  خودت مراقبش باش  
2050

ناهار اردک بود ک من دوس نداشتم 

شامم نمیدونم ببینیم چی میشه

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران مازندران😈💪🏾شلوارپلنگی😉🤌🏽🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون                                                    اینجا مجازیه ولی واقعی دوسِتدارم@royajony🙂✌🏽اسما تونلی خودمی🤤💜 در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽حوصله هیچ کاری ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

ناهار خوراک بلدرچین با کته و سبزیجات پخته

شام ماکارونی با ترشی 

جا همگی سبز 😋💚

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید   ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

جیگررررررررر ناهار داشتیم

شامم مجهوله

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه... با یه روایته دیگه که لیلی جای مجنونه... مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه... تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه... 🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد...🖤              بهم گفتی نگام کن...نگات کردم...گفتی چشات منو دیوونه میکنه...گفتی وقتی نگام میکنی حال دلم رو به راهه...گفتی نمیدونم چجوری بگم کنارت بودن چه حس نابیو بهم میده...گفتی من فقط کنار تو ضربان قلبم میره بالا پس یعنی تو با بقیه برام فرق داری...اومدم حرف بزنم...گفتی نه بزار حرفام تموم بشه اونوقت در اختیارتم...گفتی تاحالا شده کنار کسی باشی و دلت براش تنگ بشه...گفتی من همین الآنم دلتنگتم...گفتی با خودته میخوای بمون نمیخوای برو من اصرار نمیکنم...گفتی اما اما اما قلبم برای خودمه...گفتی تا ابد قلبم برای تو میزنه به عشق تو به یاد تو...گفتی حالا در خدمتتم بانو حرفتو بگو...گفتم...قلبت برام قلبم برات🖤🖤🖤
2087

کوکو داریم 

شام کلا درس نمیکنم چون یک عدد تنبل و دائم الرژیمم😂،در حد میوه، صبحانه مانند، شیر و... سبک. 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
فسنجون برای شوهرم خودم رژیمم خوراک مرغ

سر چن وقت انقدر کم کردی عزیزم؟

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران مازندران😈💪🏾شلوارپلنگی😉🤌🏽🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون                                                    اینجا مجازیه ولی واقعی دوسِتدارم@royajony🙂✌🏽اسما تونلی خودمی🤤💜 در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽حوصله هیچ کاری ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

من دیشب لوبیاپلو درست کردم ازش واسه ناهارم مونده فعلا نخوردم

شامم میخام کشک بادمجان درست کنم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️
1718