2726
عنوان

جاریم بعد چهار ماه اومد خونه مون

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید عجب احمقیه ازش فاصله بگیر این یه روزی بالاخره با حماقتش یه کاری دستت میده خدایی نکرده

اتفاقا زرنگه و میدونه چکار کنه فقط کافی بود من بهش میگفتم بچه هات سرماخورده ان یه شری و دعوایی درست میکرد و اخر سر گریع که من دلم صافه و میخوام باهاتون رفت و امد کنم شما دشمن منید از روزی که ازدواج کردم اینقدر بلا سرم اورد و اخر سر همه گفتن من مقصرم که دیگه ازش میترسم

اینم بزرگ بشه دست پرورده همون مادره همه چی یاد میگیره فعلا اموزش کافی ندیده 

حالا چون جاریت رو دوس نداری در مورد یه بچه کوچیک اینجوری بیرحمانه حرف نزن. این که لیوان رو جدا کنه خودش یه آموزشه که دیده. نگرانم نباش کرونا نیست، فصل سرماخوردگیه الان. استرس برای سیستم ایمنی بدن خوب نیست. فعلا حفره دهانیتون رو با آب نمک یا سرم فیزیولوژی شستشو بدید برای احتیاط و جلوگیری از استقرار ویروس احتمالی در ریه.

حالا چون جاریت رو دوس نداری در مورد یه بچه کوچیک اینجوری بیرحمانه حرف نزن. این که لیوان رو جدا کنه خ ...

والا من دوسش دارم و باهاش مشکلی ندارم ولی هر وقت شک میکنه ممکنه کرونا داشته باشن میاد خونه ما جاری دشمن نیست تا زمانی که خودش دشمن بازی در نیاره همه میدونن من چقدر رو بچه هام و مریضیشون حساسم وقتی با این وجود میاد مهربون بودن و دوست بودن باهاش سخت میشه بنظرم اگه کرونا تو ایران موندگار شدخ واسه همین بی رحمیمون به همدیگه اس الان بچه یکساله من چه گناهی داره که داره سرفه میکنه و استرسم رو صد برابر کرده

والا من دوسش دارم و باهاش مشکلی ندارم ولی هر وقت شک میکنه ممکنه کرونا داشته باشن میاد خونه ما جاری د ...

بله کارش واقعا قابل توجیه نیست. دیگه بعد از دو سال همه میدونن که وقتی علائم دارند باید تا رفع علائم خودشون رو قرنطینه کنند. انشاءالله که سرفه بچه ت چیزی نیست. دو هفته قبل جفت بچه های خواهر من سرفه و تب و آبریزش و گلو درد گرفتند. خواهرم گفت مال کولره که شبا سرده. بعد خودش و شوهرشم علامت پیدا کرد دو روز افتادن خونه. اما ما رفتیم واسه کمک بهشون هیچ کدوم هیچ ابتلایی نداشتیم. تست کروناشون هم با وجود همه این علائم منفی شد. اما در حد یک سرماخوردگی بود، با سوپ مرغ و غذاهای ساده و مقوی تمام شد و رفت. بد به دلت راه نده، چون بچه ت کوچیکه، استرس مادر خیلی سریع بهش منتقل میشه به ویژه اگر شیرش میدی استرست باعث دل درد بچه میشه. من میگم خیالت تخت کرونا نیست. فقط تعداد ضربانش رو در دقیقه اندازه گیری کن و تبش رو. اگر تب ادامه دار یا تعداد تنفس بیشتر از نرمال شد مراجعه کن دکتر

2706