2726
عنوان

شوهرم دیروز پیش دوستش گفت

816 بازدید | 22 پست

زن دوستشم اومده بودن خونه ما پیش اونا گف اگ زنم نتونه بچه بیاره عوضش میکنم خیلییییی پرت شدم🥺🥺🥺🥺🥺

گفتم توروخدا بیا خودم فردا برم برات خاستگاری

زندگی کن قبل از اینک بمیری:)🖤🥀

😑

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببخشیدا ولی چقدر بی شعوره شوهرت

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا میخایی ازش بچه دار شی؟

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

کاش امثال شوهرت بجای انسان از خودشون انسانیت بجا میزاشتن 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

چقدر بی ادبن این مردایی که چشمشون به دوتا می افته برا خودشیرینی هر چیزی می گن اه فکر می کنند حرف نزنند بقیه فکر می کنند لالن چه مرد بااقتداری🤦🤦🤦 ناراحت نباش این اتفاق بین مردان رایج هستش😒

2706