2726

بعد امروز صبح تقریبا نیم ساعت پیش خواب دیدم تو یه جمع یه برگه بهم دادن و گفتن جواب آزمایشت دختره.بنظرتون درسته یا برعکس میشه؟

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
درست

واقعا😍😍😍

شما خواب جنسیت بچتونو دیدین؟

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خواب ندیدم ولی از اول حس میکردم پسره 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
حالا شما چی دوست داری دخمل یا پسمل؟

واسم هیچ فرقی نداره.

ذوق دوتاشو دارم.یه کم بیشتر دختر😉

من تو بارداری همش خواب ماهی میدیدم یعنی دختر😍

آخه میگن خواب زن تو بارداری برعکسه.