2737
2734
عنوان

قیمت های عجیب محصولات پیج تال🤷‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 48 پست
من دوتا روبالشتی خریدم ازش.گوشواره گوشم نخ کشش کرد 😑

وای خوب که یه نفر که خرید داشته اومد 😍😍😍

ابریشم خریدی یا ساتن؟ 

خیلی گرون جونه

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏
شونه چوبی دست فروشا چشه مگه🥲 با این پول ۸۵ تا شونه ایرانی میتونی بخری☹

این خیر سرش برند ایرانیه 

میگه روی شونه هام روغن گیاهی میزنم، روغن شیمیایی نمیزنم

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جیبت نگاه کن نه دهن ما من که نمیخرم

والا جیبم آور توانشو داشت نمیومدم اینجا ببینم چکار کنم 

این که دلم میخواست بخرم فقط واسه مو هام دلم میسوزه

ببین من تجربه خرید ندارم

ولی خود گیسو همیشه گفته اول باید علت ریزش برطرف بشه

اینا همش لوازم جانبیه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
ببین من تجربه خرید ندارم ولی خود گیسو همیشه گفته اول باید علت ریزش برطرف بشه اینا همش لوازم جانبیه

آره واقعا 🙏🙏🙏

این خیر سرش برند ایرانیه  میگه روی شونه هام روغن گیاهی میزنم، روغن شیمیایی نمیزنم

چرت میگه باور نکنننن

حیف پولت واقعااا

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
چرت میگه باور نکنننن حیف پولت واقعااا

یه دل شدم نمیخرم😂یه جا دیگه میگه 6 فکر کنم اونو میگیرم☘️

2738
یه دل شدم نمیخرم😂یه جا دیگه میگه 6 فکر کنم اونو میگیرم☘️

آره بابا ۶ تومنی رو عشقست

حیف پولت 😂😂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
نه 60 منظورم بوده شده 6😂

اصلاح ناپذیری😂😂😂😂

بیا برو ۶ تومنیشو بخر انقدر پولارو حیف و میل نکن😂😂😂😂

والا من چون توان پرداختشو ندارم نمیخرم😂 ولی شونه چوبی ارزون تر هم هست

برات بفرستم آدرس بده گرون هم نمیدم ۱۰۰ تومن....یه پولی گیرمن بیاد واقعا نیاز دارم برا آشناهات هم بخر....پیش ما ۲ هزارتومنه یه سودی هم بیاد تو جیبم   

2706