2726

یدونه شونه چوبی میگن 340

روبالشی 650 فکر کنم

سه تا کش مو 150

نمیدونم چه کنم؟؟؟ 

شما تجربه خرید ازشون دارید؟؟؟ 

راهنمایی کنید ممنونم🙏🙏

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

😯

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
😯

به خدا یدونه شونه 340 واقعا گرونه 

حالا یه پیج دیگه هست مناسب تر میده میترسم به کیفیت این نباشه

قد168🤸‍♀️وزن شروع75😬وزن الان 64😌وزن هدفم 60کیلو گرم😍خدای بزرگ و مهربون سپاسگزارم🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونی چه کنی واقعا؟؟؟ 

یعنی چی؟ آره نمیدونم میارزه بخرم یانه 

روبالشی و کش هاشون ابریشم هست 

ریزش مو دارم دلم میخواد حال موهام خوب بشه 

برو بازار حضوری خرید کن 

البته اگه وضعیت شهرتون قرمز نیست

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
برو بازار حضوری خرید کن  البته اگه وضعیت شهرتون قرمز نیست

تا حالا شونه های اینو توی بازار ندیدم نمیدونم کجا پیدا کنم😑

شونه چوبی دست فروشا چشه مگه🥲

با این پول ۸۵ تا شونه ایرانی میتونی بخری☹

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
تا حالا شونه های اینو توی بازار ندیدم نمیدونم کجا پیدا کنم😑

والا من چون توان پرداختشو ندارم نمیخرم😂

ولی شونه چوبی ارزون تر هم هست

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
باو مگه مجبوری از اینجا بخری ولش کن بابا 

شونه های چوبی یه پیج دیگه هم داره خیلی مناسب تر میده اما نمیدونم کیفیتش مثل این هست یانه؟؟ 

بابا خودمم میگم چه خبره با کرایش 400 در میاد یدونه شونه

والا من چون توان پرداختشو ندارم نمیخرم😂 ولی شونه چوبی ارزون تر هم هست

آره خیلی پیج ها دارن اما حالا این یکم حرفه ای تر میزنه

2706