2137
2106

شوهرمنعاشق بچس

دخترو پسر جفتشومیخواد

قرارشد دوتا بچه داشتهوباشیم اولی هرچی شد دومی جنس مخالفشو بکاریم صددرصد بشه و تموم

بچم نوزده ماهشه

تو فکرشم بعد دو سالگیش نمه نمه اقدام کنم چون تنبلیم دارم باید دارو بخورم

قیمتا چجوری شده و ایا سختهظ؟ 

دخـتــرم بزرگترین دلخوشیمه❤

منم تنبلی دارم 

برای باردار شدن به مشکل نخوردی؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.کنکور بزرگترین چالش زندگی منه میشه برام دعا کنید موفق و سربلند پشت سر بذارمش؟برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید. به امید خدا سال ۱۴۰۰ سال پربرکت و خوبی برای همه  هست و من در این سال قراره به بزرگترین ارزوی قلبم برسم.

اولیت چیه؟

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نی نیمو سالم به دستم برسون  💁‍♀❤                 دختر کوچولوی مامان خیلییییی دوستت دارم فرشته معصوم من 😍میشه برام دعا کنی ؟                            خدایا ممنون ک هر چی خودت دوست داری میدی کاری ب دل بنده هات نداری .....

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800