2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
منم خانوادم ب راه دور نمیدن و رد میکنن

کار خوبی میکنن که از الان تکلیفشون با احساسشون مشخصه

قبل ازدواج خیلی بچشم ساده میاد دوری راه

ولی بعدش واقعا مشکل سازه

مخصوصا اگه از لحاظ عاطفی وابسته خونواده باشین

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
اخه نمیشه ب کسی اعتماد کزد امام علی میگه شاید طرف خوابید صبح اون ادم سابق نیود ریسک کنم ک چی

افرین به عقلت گلم

پیش مشاور رفتی تا بحال؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2050
کار خوبی میکنن که از الان تکلیفشون با احساسشون مشخصه قبل ازدواج خیلی بچشم ساده میاد دوری راه ولی ب ...

بله قبول دارم حرفتونو♥️😊

(( وَأَنتَ‌ لاتَعرِفُ‌ ماذا‌ فَعَلتَ‌ بِقَلبِ‌ المَهدی ))               و شما نِمیدانیدکه با [ قلبِ مهدی ] چه کَردید💔💔لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱                                                  🍀اللهم عجل الولیک الفرج🍀                         حسین جانم ای ڪه میدانی ندارم غیر درگاهت پناهـے...!                                                                            وقتی نویسنده داستان زندگیت خداست دیگه نگران چی هستی؟! 😍♥️
اینو بهت بگم من با عشقم اردواج کردم الان میگم دختر داشته باشم فقط تو ساختمون خودم شوهرش میدم! جلو ...

💔💔

شوهر من نه که مرد بدی باشه ولی با فرهنگ خانواده من نمی خونه اختلاف فرهنگی زیادی داریم

دقیقا

اختلاف فرهنگی چیزیه که مثل موریانه از درون سست میکنه زندگیو 

بعد با یه تق میشکنه اگه حواست به زندگیت نباشه

2143
نه عزیزم

بنظرم حتما پیش یه مشاور خوب برو

کمکت کنه از بلاتکلیفی با دلت در بیای 

عشقت هم حتما بیاد پیش مشاور 

کاش منطق ترو داشتم و خودمو بدبخت نمیکردم

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2051