2410
2553
عنوان

فکر بهش مث خوره افتاده به جونم

363 بازدید | 29 پست

من نمیدونم چرا مث دخترای هم سن و سال خودم نیستم. مثلا همه فقط تو فکر قر و فر و لباس و این چیزان. بعد من با 27 سال سن فکر و ذکرم سرمایه گذاری و پس انداز و یجور گارانتی کردن آینده از نظر مالیه. البته چون پدر مادرم جدا شدن و مجبوریم مستقل باشیم فک کنم اینجوری ام. الان 2 ساله همش یه فکره بزرگ تو سرمه که خوب به نظر داره دست یافتنی میشه. بعد از بس بهش فکر میکنم احساس میکنم خول میشم. با تمام وجود میخوام اتفاق بیفته. خیلی خیلی سخته مخصوصا واسه یه دختر که از صفر خودش شروع کرده. قضیه خرید زمینه. خواستم فقط یجا درد و دل کرده باشم که یکم ذهنم آروم شه. مرسی که هستین و نظر میدین❤️

اونا‌احمقن یا خرشانس امثال من و تو قوی ایم که با همه بدبختیا یاد گرفتیم رو پای خودمون بایستیم 

ولی یکم سخته انگار از دور و بریات حتی کسایی که خیلی سنشون بیشتره یا حتی مردا بیشتر به فکر این چیزا باشی. نه؟ من که حس میکنم ذهنم خسته س. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی یکم سخته انگار از دور و بریات حتی کسایی که خیلی سنشون بیشتره یا حتی مردا بیشتر به فکر این چیزا ب ...

برای منکه لذتبخشه

درسته که‌بدشانس بودم یتیم بودم تقریبا صفر صفر

اما حالا وقتی میبینم تونستم به چیزایی که میخام برسم لذتشو میبرم هرجند که خیلی عذاب کشیدم اما قویتر شدم

بهرحال آسیبی بود که دنیا بهم زد

بجای گریه و شکست و‌تسلیم‌شدن مجبوریم بجنگیم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2720

وای خواهر منم همینطوریه 

اصن براش مهم نیس مانتوی جدید داشته باشو کلا مث بقیه دخترا سالی یه بارم نمیرع بازار خرید کنه

ما بزور بهش میگیم اینو بخر اونو بخر خودشم میگه چرا دغدغه های  من مث بقیه دخترا نیس

بیشتر همه فکرش اینه ک  یه درامدی داشته باشه یا کلا آیندشو یه جوری تضمین کنه

برای منکه لذتبخشه درسته که‌بدشانس بودم یتیم بودم تقریبا صفر صفر اما حالا وقتی میبینم تونستم به چیز ...

آره دقیقا آدم وقتی به نتیجه فکر میکنه به اینکه از صفر به چیزایی که داره رسیده لذت بخشه

وای خواهر منم همینطوریه  اصن براش مهم نیس مانتوی جدید داشته باشو کلا مث بقیه دخترا سالی یه بار ...

نکنه ترنسه خودش خبرنداره

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2714
واقعا شما خیلیییی خوبید خوشبحالتون من حسودیم میشه 

حسودی چرا عزیزم؟ من به شدت کار میکنم. حتی الان یجا کار میکنم تو فکر کار دومم. بعد خیلی کم خرج میکنم. وقتی به یه مبلغی میرسه یجا سرمایه گذاری میکنم زیاد شه. حالا که پولم مبلغش زیاد شده تو فکر وامم که به خواسته م برسم. اینا تو 3_4 سال اتفاق افتاده. شدنیه. ولی به خاطرش از خیلی چیزای کوچیک گذشتم تا الان. 

نکنه ترنسه خودش خبرنداره

من یکی به شخصه عاشق یه آقام و بعید میدونم ترنس باشم😂😂. علاقه شدید به چیزای خانومانه دارم فقط به خاطر الویت بندی و پس انداز ازشون چشم پوشی میکنم 😂

حسودی چرا عزیزم؟ من به شدت کار میکنم. حتی الان یجا کار میکنم تو فکر کار دومم. بعد خیلی کم خرج میکنم. ...

چون خودساخته ای خیلی خوبه. من پوچه پوچم هیچ کاری بلد نیستم درسم دانشگاه نرفتم بخاطر رسوم مسخره پول هستا ولی خب مفت خور بار اومدم بخاطر همین به کسی ک مثل شما باشه حسودیم میشه واقعا، من هیچی بلد نیستم هیچییی

😕😕
حسودی چرا عزیزم؟ من به شدت کار میکنم. حتی الان یجا کار میکنم تو فکر کار دومم. بعد خیلی کم خرج میکنم. ...

دنیا دوروزه ازش لذتم باید ببری نه که فقط جمع کنی یکمم زندگی کنی بدنیس 🥰

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2706