2737
2734
عنوان

حس میکنم خواهرم برام دعا نوشته 😔

261 بازدید | 11 پست

بچه هااومدع خونم  گف ی فالگیرو دیدم گفت دهن شوهرتو برات باز کردن   به خانواده خودتم اعتماد نکن  بعد یه نخ بسته دستش گیره زده نمیدونم چیکارا   خلاصه گف بهم گفته یه نزدیکتون  از نمک خونت ورداشته دعا نوشته  منم خونه ابجیم میرم 

باردارم هستم

بعد گفت جارو چوبی داری    بچه ها اون جارو قدیما منظورمه  گفتم نه چطور گفت یه تیکه ازش میخواستم ببرم خونم با اسفند دود کنم نخ رو بندازم توش 

بچه ها ترسیدم نکنه واقعا برای من نوشته باشه صبح زودم میخواد بره اگه بنویسه چی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حرز امام جواد بگیر

سوره بقره توی خونت بزار

از چیزی هم نترس

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
2738
به نظرت برای من نوشته ؟ 

شاید اره شایدم نه ، کلا این کارایی که بهت گفتمو انجام بده ، همیشه انجام بدی این چیزا کلا روت تاثیر نمیذاره ، بچتم ب دنیا اومد اگه بازم میترسی حرز امام جوادو براش بگیر 

با خواهرتم راجع عواقب پیش فالگیر رفتن صحبت کن

اگه همیشه قران و نماز بخونی ان شاالله که اتفاقی نمیفته

اگ روی اون نخ سرکه ریخته بشه

دعاش باطل میشه

اما خب بعد ممکنه بفهمه کار تو بوده 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
شاید اره شایدم نه ، کلا این کارایی که بهت گفتمو انجام بده ، همیشه انجام بدی این چیزا کلا روت تاثیر ن ...

نه متاسفانه نمیخونم به خواهرم گفت چرت و پرته گفت نه میترسم بخدا ایکاش نمیگفتم بیاد خونم