2733
2734

دخترم هشت ماه و نیمشه چار دست وپا نمیره☹️غلت میخوره و به حالت نشسته میره

دکتر گف عضلاتش سفت نیس و بهش امپول ویتامین د زد

کسی تجربه ای داره

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوده هنوز، تورو خدا اذیتش نکن، بچه جاریم یک 11ماهگی چهاردست و پا رفت و بچه خواهرشوهرم یک سال دو ماهشه هنوز بدون کمکی راه نمیره، دکتر هم بردن گفته اصلا عجله نکن و هر بچه ای با بچه های دیگه فرق داره، لطفا با بقیه مقایسه نکنید. 

2728

زوده اذیت نکن بچه رو امپول بزنی

هنوز وقت داره

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
آخی کوچولو خیلی دلم سوخت چند وقتشه

😳😳😳برای چی؟؟؟؟؟

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
2738

من ابجیم بچه بود براش زدن

مامانم اینطور میگه 

بعدش سریع راه افتاد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
خواهرم واسه دوتاپسرش زدخیلی خوتاثیرداشت پسرمنم استخواناش تق تق میکرددکترآمپول د۳ دادخیلی خوب بود&nb ...

برای چهاردست پا رفتن زد؟؟کی بعد ،تزریق اون رفت؟

به نظر من تكامل بچه رو دكتر بهتر ميدونه تا نيني سايتي ها 

اره فقط خواستم بیینم تجربهدی بقیه چی بوده

برای آمپول ویتامین دی گفتی زد دلم سوخت  بعدشم زیر۱۶ماه نیاز به آمپول نبود پای مرغ بدن بخوره ...

آها ...میدم بهش 

پسرای خواهرم هردوبرا۴دست وپارفتن زدن دقیق نمیدونم چندسال قبل بوده ولی خواهرم میگه زود  را افتا ...

خدا کنه دختر منم سریع راه بیفته

2706