2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم

95 بازدید | 18 پست

سلام

۱۹ سالمه همه تو خونمون بحث و دعواس یعنی یک روز تو زندگیم ارامش ندارم

بچه که بودم همش کتک میخوردم یه شب نبود بدون گریه بخوابم همش ارزو میکردم بچه پروشگاهی بودم.

کم اشتهایی عصبی دارم ۴۰ کیلو وزنمه

دیگه از دست کارای مامان بابام دارم دق میکنم خسته شدم

خشک مذهبین همش اذیتم میکنن نمیتونم هیچ دوست داشته باشم . فکر میکنن همه خرابن ‌ 😭😭😭دیگه خسته شدم

سلام عزیزم

ایا هنر یا مدرکی داری که بتونی باهاش درامد کسب کنی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا وضعیت منم همینه 

با اینحال که مال من مذهبی نیستن فک میکنن همه خرابن

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
ینی چ....ب چ گیر میدن بگو شاید منطقی باشه و از نظر تو خشک مذهبیه

همه چی یه زنگ نمیتونم به کسی بزنم میبینم گوش وایستادن اتاقمو میگردن وقتی تو اتاق نیستم . مجبورم لباسای گشاد بپوشم فامیلامون مسخرم میکنن😭😭😭

2738
اره اصلا از خونه نمیزارن برم بیرون همش غر میزنن 

یه جایی که اونا تایید بکنن ،مشغول بکار بشو کنارش درستم بخون

هرچی سرت شلوغتر بشه و برای اینده ات برنامه ریزی بکنی کمتر به این دعواها محل میدی

حتما هم پیش روانشناس برو

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
یه جایی که اونا تایید بکنن ،مشغول بکار بشو کنارش درستم بخون هرچی سرت شلوغتر بشه و برای اینده ات برن ...

رفتم گفت افسردگی شدید و اضطراب داری. 

تا از محیط دور نشم خوب نمیشم

همه چی یه زنگ نمیتونم به کسی بزنم میبینم گوش وایستادن اتاقمو میگردن وقتی تو اتاق نیستم . مجبورم لباس ...

چ‌کردی ک حساس شدن....لابد یه چی شده بی دلیل ک بدون شک نیس

خدایافندوقمون حافظ باش و سالم مسافرمون ب دستمون برسون👸👶🤴Hanieh sadat
رفتم گفت افسردگی شدید و اضطراب داری.  تا از محیط دور نشم خوب نمیشم

نمیشه که دست رو دست بزاری تا موقعیتش پیش بیاد و ازشون دور بشی گلم

اگه خودت سعی نکنی ازین شرایط خودتو خلاص کنی،چطور از بقیه انتظار میشه داشت تا درک کنن

نمیدونم چیکار کنم😭😭😭😭

حتما جلسات مشاوره ات رو ادامه بده،حتما

بعدش یا برو دنبال یه هنر جدید یا درامد کسب کن

با خونوادتم بحث نکن و سعی نکن نظرشو نو عوض کنی،لهت قول میدم کم کم یاد میگیری چجوری از باتلاق حال بد ،در بیای دختر خوب

این تجربه ی من هست،اگه برگردم تو نوزده سالگیم بخودم میگم.هیچکس ارزش اینو ندتره بخاطرش با خونوادم،خرچند ادمای دلخواه من نباشن مقابله کنم

سوای از بحث احساسی با خونواده،باهاشون زندگی میکنیم و مجبوریم مسالمت امیز باشه

2706