2157
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ببخشید ک ما چیز دیگه ای میپوشیم.... 

♦️هرگز منتظر فردای خیالی نباش سهمت را از شادی زندگی همین امروز بگیر♦️                                         چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند.... 
2149

تو خونه نپوش مال همون لباس زیره

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒
2050

فقط عنوان تاپیکت 😑

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست                                              خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر  
2087

مرسی ک گفتی شرت میپوشی

ا نگرانی خوابم نمیبرد 

اگرداری امضامومیخونی لطفا تا آخربخون..وقتی توی تاپیکی پست میزنم برای استارتر هستش واگربانظرم مخالفی لطفاریپلای نکن..🌷                      و در آخر امسال سال اخره که فرصت دارم فرهنگیان قبول شم اگردوست داشتی دعا کن برای این نیتم..چون بشدت بهش نیازدارم..ممنون💝💝
2051