2726
عنوان

تا حالا خانواده ای دیدین که خانومه بیشتر آقاهه پول دربیاره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 87 پست
اینکه دل خواستن نداره😁بچه های مهندسی به لطف و برکت تدابیر دولت الان بیکار دارن میگردن خیلیاشوپ

متاسفانه دستپختشون خوب نی 🥲 خوشگل و خوش هیکل هم بینشون خیلی کمه کسی پیدا نمیشه که همه این آپشنا داشته باشه

مگه زن خانه دار مفت خوره؟

مندر مورد زن نمیحام صحبت کنم تا ناراحتی ای پیش نیاد دز ضمن تو ایران کار برای زن خیلی کمتره

اما مرد خانه دار واقعا چیز مزخرفیه

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوجه نشدم، ینی زنی ک کارمند باشه ودرامد خوبی داشته باشه زنانگیش ازبین میره نداره؟

من فکر میکنم منظورش اینه اگه زنه پولدار تر باشه و حقوقش بیشتر باشه زنانگیش کمتر میشه بیشتر احساس اقتدار میکنه یجورایی انگار مرده 

کاربر خانم ❤
2728

خواهرم و شوهر خواهرم

خواهرم‌پرستاره ماهی ۸ و نیم داره شوهرش دبیره ۶ تومن داره البته شوهرش قسط زیاد میده ک مستقیم از حقوقش کم‌میشه وگرنه اصلش ده تومن حقوقشه

خدا رو شکر خیلی همدیگه رو دوس دارن و ضربه ای ب زندگیشون‌نمیزنه...

خب مرد و زن چه فرقی داره چطور خانه داری برای زن شغل محسوب میشه ولی برای مرد مفت خوری؟

جوابت رو دادم

کار به اندازه کافی تو ایران نیست

درضمن هر انسانی از نظر من باید کار کنه

مرده بشینه بخوره بخابه خرج خونه رو ژن بده از نظر من مسخرس

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
نه چون اینقدری داره که براش مهم نباشه  یکی ازخونع هاشودادبهشون زدبه اسم دخترش تازه عروسی هم خو ...

😂😂😂😂خدایا 😂😂آخی گناداره خانونه چطوری تحمل میکنه ؟حتما به خودشم میرسه تو خونه ناز میکنه با دمپایی حوله ای صورتی دلبری میکنه 😂😂😂

کاربر خانم ❤
جوابت رو دادم کار به اندازه کافی تو ایران نیست درضمن هر انسانی از نظر من باید کار کنه مرده بشینه ...

کار که هست

زیادم هست

فقط باید زرنگ باشی

از اون مسخره تر اینه که مرد کار کنه خرج خونه بده و زن بشینه خونه بخوره بخوابه مهریه هم بگیره

متوجه نشدم، ینی زنی ک کارمند باشه ودرامد خوبی داشته باشه زنانگیش ازبین میره نداره؟

نه اصلا .زنی که بشه محور مالی خونه و منبع درامد بیشتر کم کم به خودشم القا میشه ک نقش مردانه هم داره و اون تقویت میشه و از نقش زنانه اش دور میشه. چ برسه ک زن تنها شاغل خونه و یا تنها منبع درامد خونه و یا با وضع بهتر مالی از اول و تامین کننده باشه

2706