2703
2553
عنوان

مامانا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 109 بازدید | 23 پست
پسر من  دوسال بالا بود فکنم موهاش کم بود کاملا مشخص بود دکتر گف ۴۰ دیقه قبل روغن زیتون بمال بعد ...

مرسی😘😘😘

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
پسر من  دوسال بالا بود فکنم موهاش کم بود کاملا مشخص بود دکتر گف ۴۰ دیقه قبل روغن زیتون بمال بعد ...

موهاش پرپشت هم شد این پوسته ها رفتن؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عح کیحا شمالی ....کاجه شمال

ببخشید عزیزم نمیتونم بگم تو سایت اشنا هست🙊💞💞💞💞

2456
ب سنش کم بود ولی بعداها موهاش پر پشت شد

خیلی ممنون🤗🤗

من دو ماهگی قبل از حمام با روغن زیتون چرب میکردم شل میشدن و بعد از حمام طی یکی دوبار همه رو با دست کندم

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
من دو ماهگی قبل از حمام با روغن زیتون چرب میکردم شل میشدن و بعد از حمام طی یکی دوبار همه رو با دست ک ...

ووی با دست

دلم ریش شد چرا😅🤪🤪🤪🤪

2714
ووی با دست دلم ریش شد چرا😅🤪🤪🤪🤪

آره با دست،اتفاقا اعصابم خورد بود که سرش پوست داشت،دوست داشتم که کنده بشن

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...