2726
عنوان

افسردگي بعد از زايمان

123 بازدید | 21 پست

من زايمانم بايد ٢٧تير ميبود ولي يهو بر اثر فشار بالا و مسمويت بارداري يك ماه زودتز بچم ب دنيا اومد تا١٠الي١٢روز اول سردراي شديد ناشي از بي حسي نخاعي داشتم تا بعد دو هفته گفتم مامان احساس ميكنم چيزي نو گلوم گير ميكنه غذايي ك ميخورم حتي اب احساس ميكنم ميخىام خفه شم همه ميگفتن ادا در مياري بش فكر نكن نميشد فكر نكنم قشنگ احساس خفگي بم دست ميداد،فكر ميكردم دارم خفه ميشم😔بعدش صبحاي زود سوزش معده همراه با تهوع و بهم دست ميداد در حدي ك از درد ب خودم ميپيچيدم جيغ ميزدم هي ميگفنن بلند شو الكي ب خىدت تلقين نكن خوب ميشي روز ب روز هم بدتر ميشدم تا اين كه بر خلاف ميل باطني همه من رفتم روانپزشك مادرم قبول نميكرد  ولي من بزور راضيش كردم چون ديگه از بس بالاي سر بچم جيغ ميكشدم دلم ميسوخت براش حمام نميكردم شىوهزمم كارش ي شهر ديگه ست بهد٥روز اومد من افتاده بودم تو جا خيلي اوضاع بدي داشتم الان زفنم روانپزشك فلوكسامين داد و الپرازولام و پروپرانول مشكل بلع رو همون روزاي اول حل كرد بيخوابي و كابوساي شبانه كسل بودن و بي انگيزه بودنم رو حل نكرد

الانم يك ماه خوردم رفتم دكتر دوزشونو برد بالا ميترسم بخورم

توروخداكمكم كنيد

خدايا كمكم كن خوب بشم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی الان حال روحیت خوب نیست یعنی از شدت درد جیغ میزنی بالا سر نی نی 

عزیزم از وجود نی نی لذت ببر از حس خوبش خیلیا آرزو دارن این حس رو تجربه کنن یه جوری به خودت امید واری بده

2728
بقيه چي

الپرازولام و پروپرانول هم همینطور دارو ها رو با همون دوز مصرف کن ،اصل داروت همون فلووکسامینه عزیز دلم

اگه باز بعد از سه چهار هفته جواب نداد برو نوع داروت رو عوض کنه❤️زود خوب میشی 

الپرازولام و پروپرانول هم همینطور دارو ها رو با همون دوز مصرف کن ،اصل داروت همون فلووکسامینه عزیز دل ...

ممكنه با همين فلوكسامين حالم خوب بشه؟

خدايا كمكم كن خوب بشم😔
امبدي داشتع باشم؟

آررررررره معلووومه😍😍😍داروهات رو درست مصرف کن،به بهداشتت برس،یه کم نرمش کن،بهت قول میدم با مصرف داروها و این کار ها دو سه هفته ی دیگه از این رو به اون رو شدی 

عزیزم من خودم افسردگی شدید داشتم البته من ازدواج نکردم هنوز ولی تازه مشکل کابوسو بی حالیو اینچیزام بعد ۳ ماه مصرف دارو حل شد 

اشتباه نکن داروتو بخور من خودم ب شخصه جواب گرفتم از دارو اما من فقط شبی یدونه میخوردم بعد ۳ ماه از روز اولم بهتر شدم بعدم قطعش کردم الان عالیم 

اگ نمیخوردم الان مرده بودم 

آررررررره معلووومه😍😍😍داروهات رو درست مصرف کن،به بهداشتت برس،یه کم نرمش کن،بهت قول میدم با مصرف دا ...

خب يك ماه خووردم اين ماه دومه ك ميخوام شروع كنم موندم

خدايا كمكم كن خوب بشم😔
خب با دوز کم خوردی دیگه،درسته؟باید دوزش رو میبردی بالاتر

من از نصف سرترالین ۵۰ خوردم 

بعد ی هفته شبی یدونه سرترالین ۵۰

از من میشنوی فقط فلوکسامین بخور اونیکیو نخور دکتر برا منم نوشته بودش وابستگی میاره نخوردم

بعد ۹ ماه کم کم قطعش کردم هیچیم نشد 

2706