2726
عنوان

بیاین بگین شوهرتون از سرکار میاد چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2851 بازدید | 104 پست
امشب برام گردنبندم خریده بود.خب چیکار کنم ضایش کنم موقع محبت؟

اون نمیزاره پاتوازدربزاری بیرون 

گردنبندوبراچی خریده دقیقا؟؟؟براخودش خریده فردابفروشه بشه سرمایه .....

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
چرا؟

من کم خونی شدید دارم و فقر آهن باید هر روز آهن زیاد جذب بدنم کنم یه دکتر به شوهرم گفته چایی میشوره میبره

هرچی آهن و ویتامین وارد بدنش کرده

فقط چایی سیب و چایی میوه ای و چای به میزاره که من دوست ندارم بخورم چای سیاه دلم میخواد

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه شمارو خوشبخت میدیدم قشنگم ان شالله که دوباره همه چی سرو سامون پیدا میکنه نا امید نشو تلاش ...

الانم کنار محمد خوشبختم ولی...

خیلی ممنونم از حرفهات عزیزدلم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2728
امشب برام گردنبندم خریده بود.خب چیکار کنم ضایش کنم موقع محبت؟

اینا موقته دیدم تاپیکتو

فقط راضی کن دکتر حاذق ببر

گاو نه من شیرده ان اینا. امشب محبت میکنه فردا اشکتو درمیاره

بچه هم اصلا و ابدا

قربونت عزیزم انشالاه خوشبخت و عاقبت بخیر باشی کنارهمسرت.سالهای سال بخوشی زندگی کنی❤️🌸

ممنونم گلم😘

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
اون نمیزاره پاتوازدربزاری بیرون  گردنبندوبراچی خریده دقیقا؟؟؟براخودش خریده فردابفروشه بشه سرما ...

خونه مادرم که میرم

تیکر بارداری نیس برا تولد شوشو جان گذاشتم؛اگه محتوای تاپیکم اذیتت میکنه مجبور نیستی بمونی توش.مخالفی ریپ نزن مسئول پاسخگویی و قانع کردن نیستم
اینا موقته دیدم تاپیکتو فقط راضی کن دکتر حاذق ببر گاو نه من شیرده ان اینا. امشب محبت میکنه ف ...

نه حواسم هس بچه نه نمیارم

تیکر بارداری نیس برا تولد شوشو جان گذاشتم؛اگه محتوای تاپیکم اذیتت میکنه مجبور نیستی بمونی توش.مخالفی ریپ نزن مسئول پاسخگویی و قانع کردن نیستم
2706