2726
عنوان

اگه یکی بهتون ۵۰ تومن کادو بده...

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 59 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شاید اونه موقعه مثلا یه جفت دمپایی معمولی میشد الان پلاستیکی میشه😂😂

نه ۹۶ با الان خیلی فرق داره اون موقع ۵۰ تومن نیم گرم طلا میشد ولی الان دمپایی پلاستیکی هم نمیشه 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
اره شاید اونه موقعه مثلا یه جفت دمپایی معمولی میشد الان پلاستیکی میشه😂😂

😂😂😂آره دقیقا دوستم دو سال پیش برای کادو دخترم ۵۰ آورد با اینکه خیلی پولدارتره ولی باید دیگه من بیشتر ببرم زایمانش نزدیکه

2728
نه ۹۶ با الان خیلی فرق داره اون موقع ۵۰ تومن نیم گرم طلا میشد ولی الان دمپایی پلاستیکی هم نمیشه  ...

دیگه بد تر 

یه اسفندی خاص ک غصه هاش ان شالله تموم میشه واسه خوب شدن زندگیم ی صلوات بفرست 
😂😂😂آره دقیقا دوستم دو سال پیش برای کادو دخترم ۵۰ آورد با اینکه خیلی پولدارتره ولی باید دیگه من بی ...

دیدین چقدر تفاوت داره مث اصحاب کهف شدیم😂😂

یه اسفندی خاص ک غصه هاش ان شالله تموم میشه واسه خوب شدن زندگیم ی صلوات بفرست 
۷۰ میدم خیرشو ببینی😂

آخه حس میکنم هفتاد بدی با خودش فکر میکنه چقدر زرنگ بوده پنجاه داده....20 تومنم سود گرفته....دیگه خوددانی....اصلا همون پنجاه...  

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
آخه حس میکنم هفتاد بدی با خودش فکر میکنه چقدر زرنگ بوده پنجاه داده....20 تومنم سود گرفته....دیگه خود ...

وایییی😂😂😂

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
دخترا دیگه ۷۰ خوبه اره؟😐

آره بابا بیشتر که نمیشه چون چند روز پیش داده بهت کمتر هم ضایع هست چون معمولا یه چیز میزارن رو کادو و بر میگردونن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706