2737
2734

سلام بچم بیست ماهشه میخوام از شیر بگیرم زوده یا نه اخه فقد شیر میخوره اصلا لب به غذا نمی زنه چیکار کنم و زنش از شش ماهگیش تعغیر نکرده عذاب وجدان دارم خواهش میکنم کمکم کنید 

من پسرمو یه هفته قبل از تولد دوسالگی یک دفعه از شیر گرفتم دقیق پارسال همین موقع از سال و خیلی راضی بودم

البته بچه من وزن و خوراکش خوب بود

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز از شیر نگرفتم ۱۸ ماهشه ولی همین سن شما میخوام بگیرم

برو دکتر مکمل خوب بده بهت اروم اروم شیرشو قطع کن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731

اینو باید متخصص بهت بگه...اول شروع کن کمکی رو بعد قطع کن....خدایی نکرده افت قند نگیره....

میرفتی پیش متخصص شاید برات شربت ویتامینه ایی چیزی نوشت که اشتهاش برای غذا باز بشه....

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
دختر منم ۲۱ماهشهمیخواستم از شیر بگیرم پشیمون شدم شیرشو کم کردم الان دارم عادت با شیر خوبیدنشو ازش می ...

این به زورشیرمیخواد منو میزنه اما غذا نمیخوره😥😥😥

2738
یه دعفه ای خوب نیست 

من راضی بودم پسرمم فقط دو روز و دو شب بهونه گرفت که سرگرمش میکردم یادش میرفت وزنشم از قبل بهتر شد 

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
اینو باید متخصص بهت بگه...اول شروع کن کمکی رو بعد قطع کن....خدایی نکرده افت قند نگیره.... میرفتی پی ...

بخدا پیش دکتر رفتم شربت داد هنوز همونه بخدا دیوانم کرده

این به زورشیرمیخواد منو میزنه اما غذا نمیخوره😥😥😥

شیر که خواست اگه دیدی اصرار پیکنه بده ولی تو طول روز سعی کنی سر گرمش کنی بیرون ببریش تا شیر یادش بیفته یه غذایی حاظر داشته باش بده بخوره هم گشنش میشه میخوره هم شیر کم کم از سرش میفته 

شیر که خواست اگه دیدی اصرار پیکنه بده ولی تو طول روز سعی کنی سر گرمش کنی بیرون ببریش تا شیر یادش بیف ...

تو این کرونا که اصلا بیرون نمیرم ولی غذا دارم همیشه بخدا بعضی موقع ها بهش شیر نمیدم میبرمش دم در حیاط بزور یکم بخوره 

2706