2703
2553

من و شوهرم بچه خیلی دوست داریم، یه پسر ۶ ساله دارم،وضع مالیمون هم خوبه در حد خودمون داریم، بعد پسرم دو تا بارداری پوچ، و این هفته هم یه بارداری شیمیایی، کلا داغون شدم از نظر روحی، دلم برای پسرم میسوزه روزی نیست که از آبجی و داداش حرف نزنه با اینکه من و باباش اصلا حرفی در این مورد نمی زنیم، شوهرمم با اینکه بچه دوست داره ولی میگه اگه قراره این همه اذیت بشی نمی خوایم، سنمون هم داره میره بالا و فرصت زیادی نداریم، شما بودید چیکار می کردین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من یه بچه را خوب و در رفاه کامل بزرگ میکنم تو فکر دومی نمیرم 

برای سه تا بچه هم می تونیم امکانات فراهم کنیم، شوهرمم تو تمام مراحل بچه داری همکاری میکنه تو تمام شب بیداریاش، کاشکی می تونستم بی خیال بشم

برای سه تا بچه هم می تونیم امکانات فراهم کنیم، شوهرمم تو تمام مراحل بچه داری همکاری میکنه تو تمام شب ...

خیلی خوبه

من کلا با یک بچه موافقم خیلیا میگن اشتباهه در توان من نیست

در صورت تمایل برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید🙏🙏🙏
2714
کاش میشد منم از فکرش بیرون میومدم

یه مدت بی خیال باش وحتی با خودت اتمام حجت کن که خوب من تلاشمو کردم ونشد 'فکرتو مشغول کاری چیزی کن 'استرس خودش علت عمده ای کی تونه باشه 'یه استراحت بکن 'خدا بخواد می بینی حامله ام شدی 

یه مدت بی خیال باش وحتی با خودت اتمام حجت کن که خوب من تلاشمو کردم ونشد 'فکرتو مشغول کاری چیزی کن 'ا ...

حامله هم بشم تا آخر بارداری برای حفظ جنین باید کلی آمپول و  دارو مصرف کنم، یعنی این پروسه رو حتما دارم

هدف شما داشتنه بچه ی دوم‌ هست پس اگه میتونید تحمل کنید ، روش های مختلف بارداری رو‌امتحان‌ کنید

هم بچه دوم میخوام هم از سقط مجدد و ابن همه دکتر رفتن خسته ام، از اون طرف سنمون هم داره میره بالا

هم بچه دوم میخوام هم از سقط مجدد و ابن همه دکتر رفتن خسته ام، از اون طرف سنمون هم داره میره بالا

من جاتون بودم تلاشم رو میکردم ، بالاخره رسیدن به یه چیزه ارزشمند هم ملزم تجربه ی شکسته هم کشیدن سختی و درد 

به نظرم تا میتونید تلاش کنید و تحملتون رو ببرید بالا

درخواست دوستی قبول نمیکنم
خودمم مطمئنم اگه این مسیرو تا آخر نرم بعدها پشیمون میشم    

انشاالله موفق بشید شما تلاشتونو بکنید ، از راهه درستش برید 

یه مدت کوتاه هم سختی بکشید ، شد شد ، نشد نشد 

بی بچه که نیستین ، یکی دارید

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706