2737
2734
عنوان

بچه ها من کتلت درست کردم امشب یعنی اگه عکس میگرفتم ازش معرکه میشد

| مشاهده متن کامل بحث + 2069 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاغلین تو خونه شاغلی فعلا تدریست انلاینه بعدم وظیفه زن خونه زندگیشه نه کارش 

درسته

تیکر بارداری نیس برا تولد شوشو جان گذاشتم؛اگه محتوای تاپیکم اذیتت میکنه مجبور نیستی بمونی توش.مخالفی ریپ نزن مسئول پاسخگویی و قانع کردن نیستم
2728
اخه مادرم زیاد اعصاب و حوصله نداره

خب ازین به بعداز نت دستور غذا بردار

یا قبلش تو سایت تاپیک بزن، مگه کلا چقد تنوع غذا داریم 

ده تا چیز رو عالی یاد بگیری

واسه اول زندگیت عالیه

کتلت با سیب زمینی خام درست کردی؟!! 

👀
2738

عزیزم کتلت خواستی بپزی اول یه دونه بذار تو تابه بذار یه طرفش خوب سرخ شه بعد برش گردون 

اگه وا رفت باید آردش رو زیاد کنی

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ارد باید میزدی 

اره شکم مهمه 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
اکثرا میشوره که وظیفه اش نیست محبتش به توعه

دقیقا وطیفه اشه 

کارای خونه باید تقسیم بشه 

مخصوصا وقتی خانوم و اقا هردو شاغلن

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

سه تا سیب زمینی متوسط رنده متوسط و یدونه پیاز متوسط رو رنده درشت بکن. بریز ابکش ابشو کااااامل بگیر. یکم گوشت چرخ کرده یدونه تخم مرغ نمک فلفل زردچوبه با ادویه دلخاه بزن و سرخ کن. تمام. فقط رمزش اینه اب سیب زمینی پیاز کامل بگیری و تخم مرغ یکی بزنی. تابه هم نچسب باشه

نیازی نیست از کسی واسه آشپزی سوال کنی اینهمه کانال و پیج آشپزی هست واسه چی سعی نمیکنی از روی فیلم آشپزی یاد بگیری؟ منم تازه که عروسی کردم بلد نبودم با گوشی آشپزی میکردم 

من اصلا آرد یا تخم مرغ به کتلت نمیزنم سیب زمینی پیاز رو ریز رنده میزنم آبش میگیرم گوشت اضافه میکنم ورز میدم نمک و ادویه و گلپر اضاف میکنم ورز میدم وتو روغن داغ سرخ میکنم هیچ وقت هم وا نمیره🤔

2706