2726

استرس دارم یکی از عزیزام مجبور شد بره تهران پاش شکسته وزنش خیلی بالاست اینجا ام آر آی نگرفتن نوشتن تهران  ما خیلی رعایت کردیم میترسم براش 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا با رعایت پروتکل بیاد دیگه.فک کنم فقط سهروردی داره

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728

بخدا ما کرونا نداریم🙂

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

کرونا بیخ گوش همه هست.کسی ک رعایت کنه هیچیش نمیشه

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
فقط تو تهران کرونا هست؟

اونجا شلوغتره مردم بیشتر در رفت وآمدن ما یه شهرستان کوچیکیم بازارم ساعت خلوت بری فقط فروشنده ها هستن 

مادرشوهرمن مسیح دانشوری بخاطر ریه بستری بود بعد چند روز کروناش مثبت شد ولی دختراش که پیشش بودن هیچی نشدن خودشم با اون حجم ریه که فقط سی درصد سالمه اخ هم نگفت فقط مثبت شد🤐 همه نمیگیرن هرکی هم بگیره قرار نیست سخت بگیره رعایت کنید و نگرانی رو بذارید کنار

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

نه چرا این فکرو کردی؟؟ اتفاقا تهران از شهرستان بیشتر رعایت میکنن، هرجا که به مراکز درمان بری باید سفت و سخت رعایت کنی چه تهران چه شهرستان، ماسک بزن دوتا خیالت راحت. 

اگ بیمارستان نجمیه ام ار ای داره ببرین اونجا اونجا کرونایی نمیگرفتن من اونجا اندوسکوپی رفتم

ترسم از هتلیه که یه هفته میمونه و غذای بیرون 

2706