2737
2734
عنوان

خانوماااي تهراني كيا واكسن زدين بياين لطفا؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 35 پست
الان دیگه نوبت نمیخواد برو ایران مال بدون محدودیت سنی میزنن روزانه ۱۰۰۰۰ تا میزنن اونجا شاید هم بی ...

واقعا ؟!شلوغه خيلي؟!شما رفتي؟يعني از صبح زود برم تا وقتم بشه اينطوري؟! هم سينوفارم هست هم آسترازنكا؟

هركسي امضامو ميخونه براي پدر و خواهر عزيزم كه از دستشون دادم 💔 لطفا يه صلوات و فاتحه هديه بدين خدا به خودتون و عزيزاتون عمر طولاني همراه با سلامتي بده🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینو میگن بهتره انگار

حالا من برعكس شنيدم ميگن آسترا بهتره نميدونم والله

سينو ٣٤كشور تاييده گرفته و ميزنن آسترا ١٣٤كشور در حال تزريق هستن ولي خوب ايمني جفتشون تقريبا يه حده ولي خيليا شنيدم آسترارو ببشتر تاييد كردن 

هركسي امضامو ميخونه براي پدر و خواهر عزيزم كه از دستشون دادم 💔 لطفا يه صلوات و فاتحه هديه بدين خدا به خودتون و عزيزاتون عمر طولاني همراه با سلامتي بده🙏
من الان کرونا دارم به منم میزنن ؟

نه عزيز شما ٢ماه بعد خوب شدنت بايد بزني 

2731
واقعا ؟!شلوغه خيلي؟!شما رفتي؟يعني از صبح زود برم تا وقتم بشه اينطوري؟! هم سينوفارم هست هم آسترازنكا؟

خیلی شلوغه ولی هر دو دقیقه ۵۰ نفر و صدا میزنن 

ما نیم ساعته نوبتمون شد

ولی صندلی خیلی زیاده هیچکس سر پا نیست

محیطش هم عالیه

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹

فقط سینو و برکت دارن

آسترا پیدا نمیشه نگرد

فقط سینو و برکت دارن آسترا پیدا نمیشه نگرد

واقعا؟پس همينو بگو دكترا ميگن فقط بزنين واكسن و آخه ما چرا بايد تو اين كشور به دنيا ميومديم انقدر با استرس بايد يه كار و كنيم 🤦🏼‍♀️خدا به هممون رحم كنه 

مرسي من موندم سينوفارم بزنم يا آسترازنكا🤦🏼‍♀️

ایران مال میزنن والا مسجدهای محل هم میخان بزنن دیگه برای مردم محل سینو کم عارضه تره گرچه جدیدا دیگه هیچ گزارشی از آسترازانکا نشده 

2738
امروز خیلیا تو تاپیک ها گفتن آسترازانگا زدن که 

بی نوبت من ندیدم کسی بزنه

شاید دادن به شغل های خاص 

پدرشوهر خودم جانبازه آسترازنکا دادن

ولی پدر مادرم سینوفارم دادن 

خیلی شلوغه ولی هر دو دقیقه ۵۰ نفر و صدا میزنن  ما نیم ساعته نوبتمون شد ولی صندلی خیلی زیاده ه ...

ممنونم از راهنماييت عزيزم منم برم ايشالا بتونم بزنم🙏🌸

ایران مال میزنن والا مسجدهای محل هم میخان بزنن دیگه برای مردم محل سینو کم عارضه تره گرچه جدیدا دیگه ...

چه جالب ولي هرچي هست اگه عارضه نداره بزنن همه زودتر راحت شيم از اين اوضاع🤦🏼‍♀️

2706