2733
2734
عنوان

نمیدونم چیکار کنم با رلم

1142 بازدید | 21 پست

اقا بیایید یکم منو اروم کنید:)

من ۱ سال ۶ ماهه با یه پسریم تا ۱ سال هنه چی اوکی بود یعنی ب آینده فکر میکرد همه جی بعد ۱ سال ک تازه پریروز شد ۶ ماه ت این ۶ ماه پیج پیوب زد منو نزاشت فالو کنم بعد یروز با میج فیک قبلا ب ی دختر شک داشتم دیدم اونو با پیج پی وی فالو کرده من اون دختر فالو کرده بودم دیدم اون پیج پی وی رل منو فالو داره شات دادم ب رلم حاشا کرد ک دستم خورده ریکوعیت باز شده اینا بش گفتم دستت خورده پستاشم لایک کردی؟میدونم دختره با رل من رابطه نداره چون استوری های ک میزاره هر روز با کلی پسر میحرفه تا همین چنزوز پیش هعی ت سرش میکوبیدم خیلی دعوا شد الان میگ من وضع مالیم بد شده همش دعوا میکنیم ولی میگم جدا شیم دلش نمیاد تا وسط راه میریم یها برمیگردده اونم برنگرده من برمیگردم  بخدا شب روزم شده گریه نمیدونم چیکار کنم 

وقتی همش ناراحتی تموم کن بره .رابطه ای که باعث درد و ناراحتی بشه  عشق نیست زجره

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشی اینو ک میخوام بگم کلی میگم طرفم شما نیست ولی واقعا عشق بازی ک اینستا و ... توش باشه صنار نمی ارزه واقعا عشقای دهه ۵۰ و ۶۰ چیز دیگه بود من یادمه خواهرام ته تهش ی نامه رد و بدل میکردن

2728
وقتی همش ناراحتی تموم کن بره .رابطه ای که باعث درد و ناراحتی بشه  عشق نیست زجره

چجوری تموم  کنم اصلا حالم بد میشه تن بدنم میلرزه سنمونم کمه میدونم شاید هورمونی باشه من ۱۷ سالمه اون ۱۹ 

ببخشی اینو ک میخوام بگم کلی میگم طرفم شما نیست ولی واقعا عشق بازی ک اینستا و ... توش باشه صنار نمی ا ...

اون که صد در صد واقعا دیگ اعتماد ندارم به هیچ پسری من اصلا نمیخواستم وارد رابطه شم نمیدونم یهو چیشد یه کار خیلی اشتباهی هم که کردم گزاشتم رابطه جنسی داشته باشیم ولی چون دورم تزش همشهری هستیم ولی ما ی شهر دگ اومدیم ۷ ساله تو ۱ سال نیم ۵ بار دیدمش یبار رابطه داشتیم اونم تو ماشین کاش انجام نمیدادم بهم نیکه تفنگ نزاشتم رو سرت که قبول کردی دو طرفه بود میگم سرد شری مجبور شدم هنش میکه دو طرفه بدد:(

چجوری تموم  کنم اصلا حالم بد میشه تن بدنم میلرزه سنمونم کمه میدونم شاید هورمونی باشه من ۱۷ سالم ...

هیچی ی بار برای همیشه باهاش حرف بزن بگو خداحافظ .بلاک کن از همه جا و خودت و نجات بده .سنت خیلی کمه   کلی فرصت بهتر داری  خودت و حروم این رابطه نکن  عاقبتش مشخصه که جدایی و خیانته  پس قبل از اینکه بیشتر زخمی بشی تمومش کن

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ایکاش ما زن ها یکم بیشتر به خودم ارزش بدبم اونوقت معذرت میخوام این جانورای هزار جهره انقد ب خودشون اجازه نمیدن هر رفتاری ک دلشون میخواد باهامون بکنن بهش اهمیت نده ی مدت بهش زنگ نزن خودتو بگیر ببین واکنشش چیه اگه اونم سرد بود که حدست درسته و گرنه که حله همه چی حالا ارزش اینو داره که بخوای از دستش‌ندی

خب

2738
هیچی ی بار برای همیشه باهاش حرف بزن بگو خداحافظ .بلاک کن از همه جا و خودت و نجات بده .سنت خیلی کمه & ...

حس میکنم چون یبار رابطه داشتم دیگه نمیتونم وارد هیچ رابطه دک ای بشم دگ از عشق عاشقی همه چی زده شدم مامانم همیشه میگف نباید زیاد وارد رابطه شد چون اعتماد از بین میره فردا خواستی با یکی ازدواج کنی اعتماد نداری 

حس میکنم چون یبار رابطه داشتم دیگه نمیتونم وارد هیچ رابطه دک ای بشم دگ از عشق عاشقی همه چی زده شدم م ...

نه اصلا .از این رابطه که اومدی بیرون سرگرم درس اینا میشی  بعد یکی دو سال همه چی یادت رفته یا کمرنگ شده و میتونی وارد ی رابطه ی سازنده بشی

2706