2726

شما چی میگین؟😁

من گفتم امکان نداره چون من میخوام بمونم خونه بچه هامو بزرگ کنم،پول درآوردن با توعه یه جوری از پسش بربیا😁

با خنده و شوخی گفتم البته،قصد اینکه کامل خانه دار باشم هم ندارم ،بحثمون در مورد پنج شش سال دیگه بود اصلا😂ولی میخوام در کل بهش برسونم که روی من حساب نکنه🤨

حالا یه چیزی گفت منظورش این نبوده لزوما داره رو درامد تو حساب میکنه که

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب گفتی👌

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
2728

خوب نگفتی باید میگفتی خداکنه اونوقت همه چی برای خودم میخرم . بفهمه پولت برای خودته

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
حالا یه چیزی گفت منظورش این نبوده لزوما داره رو درامد تو حساب میکنه که

من خیلی از این موضوع بدم میاد که زن مخارج خونه رو بده ،برای همین گفتم که از الان تگلیفشو بدونه🤦🏼‍♀️

خوب نگفتی باید میگفتی خداکنه اونوقت همه چی برای خودم میخرم . بفهمه پولت برای خودته

حس کردم اینو بگم میگه خب پس پول منم برای خودمه،نمیخچاستم بحث پول من و پول تو باز بشه توی خونه

حس کردم اینو بگم میگه خب پس پول منم برای خودمه،نمیخچاستم بحث پول من و پول تو باز بشه توی خونه

میگم فقط میگفتی برای خودم همه چی میخرم همین. 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
چرا باز نکنه؟ زندگی مشترک نیست مگه؟ اگه مشکلی نباشه چ عیبی داره دوتایی دربیارید دوتاییم خرج کنید

در نخایت همین کارو میکنم فقط میخواستم شوهرم رو حساب من تنبل و پرتوقع نشه،خودش حساب کار خودشو بکنه

در نخایت همین کارو میکنم فقط میخواستم شوهرم رو حساب من تنبل و پرتوقع نشه،خودش حساب کار خودشو بکنه

بستگی ب شوهرت داره

اگه عاقله بافهمه ک همچین کاری نمیکنه

چون میدونه تواین دور زمون با حقوق مرد نمیشه زندگی کرد و زن اگه بتونه باید کمک کنه

ی وقتی هست ن نمیشه بخاطر بچه و... خب اون فرق میکنه

2706