2737
2734

چن تا فیلم خفننننن عالی

ژانرای هیجانی ترسناک یا فانتزی معرفی کنید

قدیمی و چیزای که همه دیدن نباشه لطفا

راستی کوسه ای خیلی دوس دارم ولی همشو دیدم😂حمله های حیوانی مثل حمله های ملخ یا موشا یا هرچی و اینا هم اگر بود بگید

مرسییییی❤

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفس نکش

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2731

کانجورینگ ۱ ۲ ۳

آنابل ۱ ۲ ۳

نفرین لیورونا

راهبه

ماما

یتیم خانه

بیا بازی کنیم

اینا ترسناکن

ارباب حلقه ها

هری پاتر

دونده هزارتو

هابیت

اینا علمی تخیلی

همواره لبخند بزنید روزی زندگی از آزردن شما خسته خواهد شد...♡/تو تاپیک های ترسناک و طنز من رو تگ کنید😉😁🌹
نفس نکش

دیدم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
گرگینه درون۲۰۲۱ ابزاهام لینکلن شکارچی خون اشام(عالیههههه) من فرانکنشتاین ون هلسینگ

اینا هم سریاله یا سینمایی ؟؟

2738

Old 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
جرئت یاحقیقت احزار کینه  حلقه جیغ به گورت تف میکنم رو باید تنها دید صحنه داره😬

همشو دیدم

کم عمق قشنگه کوسه ایه😂

دیدم😂

گرگینه درون۲۰۲۱ ابزاهام لینکلن شکارچی خون اشام(عالیههههه) من فرانکنشتاین ون هلسینگ

میخواستم تگت کنم راهنماییمش کنی😅✌❤

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍوَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَالْعَنْ أعْداءَهُم أجْمَعِینَ....از خودت بپرس واسه چی به این دنیا اومدی ؟مطمئنا اولین جوابی که به ذهنت میرسه جواب درست نیست ...پس برگرد و پیداش کن قبل از اینکه بمیری و دیر بشه...اینجا هم زیاد نمون ...جوابت رو اینجا پیدا نمیکنی...دعای من پشت و پناهت ای جزئی از عالم هستی❤
کانجورینگ ۱ ۲ ۳ آنابل ۱ ۲ ۳ نفرین لیورونا راهبه ماما یتیم خانه بیا بازی کنیم اینا ترسناکن ...

همشوووونو دیدم😂😂😂😂

2706