2726
عنوان

تخمک گذاری و قرص اوژانسی

58 بازدید | 2 پست

سلام سلام گلا من حدودا یک ماهی میشه که سقط انجام دادم و‌ حدودا چهار روز پیش رفتم دکتر واسه سونو که بقایا نمونده باشه گفت رحمت پاکه پاک هست و تخمدان ها سالم آماده بارداری و یه تخمک هم مثل اینکه آزاد شده بود طبق گفته دکتر معاینه داخلی هم انجام داد گفت یکم عفونت داری خلاصه دارو داد و ما داشتیم مصرف میکردیم که دوسه باری رابطه محافظت نشده داشتم چون دارو های دکتر طبق ساعت باید مصرف میکردم دیگه قرص اورژانسی مجاز نبودم الان حدودا ۴۸ ساعتی میگذره اگه بخورم تاثیری داره یا نه آخه خیلیا اومدن گفتن با وجودی که قرص هم خوردن باردار شدن و از این حرفا حالا ماله من که تقریبا ۴۸ ساعت هست میگذره الان قرص آهن با اسیدفولیک خوردم اگه اونو بخورم تاثثیری داره مریض نمیشم ؟؟؟ یا اینکه بیخیال قرص بشم دیگه ولی خب خودم میگم پری میشم چون من ۳ ماه اقدام داشتم تا باردار شدم این دفعه هم میگم همینطوریه چیکار کنم 🤔🤔🤔🤔

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  
چرا محافظت نشده اخه بنظرم باید بخوری چون بارداری الان برات اصلا خوب نیست

نشد همسرم یه لحظه نتوست چونکه عادت کرده بود میگه الان خیلی سختمه ولی خب درکش کردم چاره ای نداشتم تو موقعیتی هم قرار داشتم نتونستم قرص مصرف کنم 😟😟😟

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.