2703
2553
عنوان

ایا ممکن است باردار شده باشم

137 بازدید | 14 پست

سلام وقتتون بخیر. 

من در روز اول پریودم نزدیکی داشتم و ازش بی خبر بودم. به صورت طبیعی جلوگیری کردیم ولی من باز برای احتیاط قرص اورژانسی استفاده کردم. 

روز بعد از مصرف قرص خون پریودم قطع شد و الان بسیار نگرانم جون شنیده بودم خون بیشتر باید بیاد!

یعنی من الان باردارم؟

چند روز دیگه باید از بی بی چک استفاده کنم؟

ترخدا کمک کنین🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نه عزیزم نیسی قرص اورژانسی تنظیمتو بهم زده حتی امکان داره چن ماه پری نشی 

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 

خیر باردار نیستی فقط با قرص اورژانسی بهم زدی چرخه اتو😐

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
قرص اورژانسی خوردی معلومه ک باردارنیستی

ببینید من قرص تَنسیو استفاده کردم. چون بیشتر از ۱۲ساعت از نزدیکیم گذشته بود دو تا ۰.۷۵ تارو با هم خوردم درست استفاده کردممم؟؟؟؟؟

2714
وای فک کنم چند ماه پری نشم از ترس حاملگی سکته کنم 

چرا ترس یکی مث من از ترس پری شدن سکته می‌کنه یکی هم مث تو از نشدنش

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
این خیلی خوب بود🤣 یعنی من الان دیگه حامله نیستم؟ مطمعن باشم؟؟

نه بابا خیالت راحت

اوه نه بابا باردار نيستي ما با اين همه اقدام و دارو باردار نميشيم😅 بعد تو يبار با جلوگيري و قرص اونم وقتي كه تخمك گذازي نبوده باردار بشي نه عزيزم مطمعن باش باردار نيستي اما ديگ قرص اورژانسي نخور بدنت ميريزه بهم 

ميشه برا مامان شدنم يه صلوات مهمونم كنيد. به زودي ان شاالله چشمان خستم بي بي چك مثبت ميبينه 😍
2706