2733
2734
عنوان

کیا مثل من هرموقع قراره مهمون براش بیاد حالش بد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون تنبلم مهمون دوست ندارم ولی اینکه خودم برم مهمونی خیلیی دوست دارم😁

حرف و حدیثاشونم نه جواب بده نه بهش فکر کن فقط حرفو عوض کن و اینکه تو مهمونیاتون بازی و سرگرمی های دسته جمعی راه بندازین که بخندین و فرصتی برای حرف اضافه نمونه

2731
2738
من نه حوصله مهمون دارم نه مهمدنی رفتن غار تنهاییم بسیار واسم لدت بخشه و از تنهایی بسی لذت میبرم تازه ...

منم همینطورم

صدای زنگ گوشی مثل پتک به سرم میخوره پراسترس میشم

درست میگی گلم شوهرم میگه خیلی حساسی خیلی خود خوری میکنم فکر کنم وسواس دارم

اره خیلی کارت اشتباهه

من بچه هام دوتاست هرکس میبینه این لاغره مثل قبلی نیست این ضعیفه این قدش کوتاهه ......

منم میگم خداروشکرمیکنم جفتشون سالمن تنشون سالم بااشه لاعرچاقی مهم نیست که دهنشونومیبندم

اگه مثل توبودم که نمیتونستم کسیوتحمل کنم 

یکم اجتماعی باش الان بیان بهت بگن رنگ موت زشته قشنگ نشدی قبلابهتربودی ناراحت میشی؟؟؟؟یامیگی اره خودمم همین فکرومیکنم یااینکه اتفاقاخودم میگم خیلی نازشدم 

راهش قطع رابطه بادیگران نیست 

توبایدخودتودرست کنی تحمل حرف دیگرانوداشته باشی فردابچت هم اجتماعی بارنمیادچون توجمع نبردیش به ضررخودت میشه گوشه گیرمیشه وبلدنیست بابقیه چطورارتباط بگیره ترست روبزارکنار این کاراچیه آخه

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

من که کلا بدم میومد جز خانوادم کسی بیاد خونم که خدارو شکر انقد رعایت میکنم کسی جرات نمیکنه بیاد میدونن اومدنشون کوفتشون میشه البته دور از جون خانوادم که خودشون با فهم و شعورن.قبل کرونا هم میگفتن تازه عروسی تو بیا

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
جواب دندون شکن به ذهنم نمیرسه برایرهنین دیوونه میشم

جواب دادن هم مثل هر چیز دیگه ای تمرین میخاد،باسد توی اجتماع باشی تا بتونی باهاش کنار بیای.

مثلا یه بار شوهر دختر عموم به دخترم مثلا سر شوخی میگفت دهاتی،منم با صدای بلند و با خنده به دختر عموم گفتم ببین شوهرت چی میگه😂😂😂 انگاری ادرس دهات خودشونو یادش رفته😂😂.

تا آخر مهمونی لال شده کنار هم نشسته بودن.اونیکی زنعموم گفت که از حرفت ناراحت شدن کاش نمیگفتی،منم گفتم چیزی که عوض داره گله نداره نمیگفت تا منم ساکت میبودم.بله اینجوریاس

وقتی خونم کثیف باشه استرس میگیرم عاشق مهمونم البته دوست دارم هم برم هم بیان نه اینکه فقط یه طرفه باش ...

فکر کنم وسواس دارم

خداخیرنده یکی از خواهرشوهرام خیلی بده خیلی اذیت میکنه

اینقدر ریلکس به نقطه ضعفت میزنه با خنده و معمولی

البته خداروشکر کلا سالی یکی دوبار بیشتر نمیبینمش

منم همینطورم صدای زنگ گوشی مثل پتک به سرم میخوره پراسترس میشم

من ۹۰ درصد مواقع جواب نمیدم یا دو سه ساعت بعد زنگشون تماس میگیرم میگم حموم بودم بیرون بودم مهمون داشتم کار داشتم متوجه نشدم 

2706