2726

لوسه

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثل ادم 

من‌ یکییکیوو‌ دوست‌ دارم‌

اشناست‌ 

ولی‌ خوب  منو‌ ک‌ میبینه‌ همش‌ سرش  پایینه  اصلا‌ نگاه  نمیکنه‌ اصلااااااا‌

حرف  که‌ اصالتا  و  کلا  سرش  پایینه 

یعنی‌ دوسم‌ نداره؟

خدایا انچه‌ را‌ شایسته‌ است  عطا  کن💛
مهربونه زیاد باهاش حرف میزنه سعی در جلب توجهش داره همش میره میبینتش پیشش نزدیکش میشینه لمسش میکنه هم ...

پس‌ ما‌ دشمنیم‌ با‌ این‌ تفاصیر😂

من‌ یکییکیوو‌ دوست‌ دارم‌ اشناست‌  ولی‌ خوب  منو‌ ک‌ میبینه‌ همش‌ سرش  پایینه   ...

شاید شرم و حیا داره

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
شاید شرم و حیا داره

ببین‌ مثلا‌ سلام‌ که‌ میکنه کلی  میگه‌ و‌ بعد‌ نه‌ حرف‌ نه  نگاه‌

واقعا‌ یه‌ لحظه  از‌ خودم‌ بدم‌ میاد‌‌ اون‌ لحظه😐

من‌ یکییکیوو‌ دوست‌ دارم‌ اشناست‌  ولی‌ خوب  منو‌ ک‌ میبینه‌ همش‌ سرش  پایینه   ...

من یه باریه جایی خوندم وقتی کسی سعی درنادیده گرفتن شماداره(ازروی عمدنگات نمیکنه مثلاباهاش حرف میزنی یه جادیگه رونگاه میکنه)یاداره یه دروغیوازت مخفی میکنه یاعشقش روازت پنهان میکنه..میترسه نگات کنه چشماش لوبدن احساسشو🤩

ببین‌ مثلا‌ سلام‌ که‌ میکنه کلی  میگه‌ و‌ بعد‌ نه‌ حرف‌ نه  نگاه‌ واقعا‌ یه‌ لحظه  ا ...

خب برای هرچیزی اماده باش

بالاخره یه کلمه تونست منو توصیف کنه !کلمه nyctophilia در دیکشنری پزشکی به معنی : عاشق تاریکی و شب. آرامش یافتن در تاریکی.
تابلوعه دستپاچه س ولی بعضیا مث خودم اصلا بروز که نمیدن هیچ تازه حالت دعوایی هم به خودشون میگیرن😂😂

باید  بشینیم  فراموش  کنم‌ پس😐😐

اخه  کییو‌ که  هفته  ای‌ دوسه  بار  میبینم‌ چطور  فراموش‌ کنم‌ اخه  اون‌ ن هه‌ نگاه  نه‌ یه  کلمه  حرف

2706