2726
عنوان

داروهای قبل از انتقال جنین

8265 بازدید | 13 پست

سلام دوستان

من خودم سالمم چندین بارم سنو دادم ضخامت اندومترم نرمال.همه چی نرمال...به خاطر مشکل شوهرم ای وی اف کردم 

حالا دکتر برا قبل از انتقال سینافکت نوشته امپول ۳۵ تا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

قبل انتقال دارو چی دادن بهتون؟

چقدره هزینه آی وی اف؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی زیاده داروهاشم نایاب

طفلی عمم اومیدش به آی وی اف بود ☹حدودی نمیدونید چقدر درمیاد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
2728
20به بالا اگر بیمارستان خصوصی بره و مطب شخصی. 

ممنون❤کاش خدا انتظار اونم به اتمام برسونه ۱۴ ساله منتظره هرموقع بچم تکون میخوره یادش می افتم بغضم میگیره 💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون❤کاش خدا انتظار اونم به اتمام برسونه ۱۴ ساله منتظره هرموقع بچم تکون میخوره یادش می افتم بغضم می ...

منم باردارم ان شاالله که بدون هزینه معجزه بشه دلش شاد بشه به حق امام رضا. میشه تاریخ تولدتونو بگید روز و ماه و سال اگه جنسیت نی نی رو میدونید تو یه برنامه چک کنم ببینم چی میزنه. برای هرکس میدونه میگیرم ببینم برای خودم چطور میشه

سلام ،وقتتون بخیر ،سال نو مبارک.یه سوال داشتم ،یک سوال مطرح کرده بودید در مورد داروی سینافک در زمان IVF ،میخواستم بدونم این دارو رو تزریق کردید ؟من شنیدم عوارض داره.منم میخوام برای IVF اقدام کنم ولی میترسم

من قبل انتقال استرادیول وانوکساپارین وشیاف پروژسترون وامپول پروژسترون بود ...

سلام عزیزم شیاف پروژسترون رو میدونی چرا داده ؟ ب منم دادن ولی شنیدم همه دکترا  بعد انتقال میدن