2737
2734

بازهم گلایه از کارهای دخترش که با آدمای بالاتر از خودش میگرده و همه اش توقعای عجیب غریب داره.این دختر دوستایی داره که خیلی پولدارن در حدی که برای درس خوندن راحت دخترشون رو فرستادن خارج. حالا اینم یا بابای راننده داره کا نزدیک به بازنشستگی و چند سر  عایله داره. توقع داره همه چی رو بفروشه اینو بفرسته خارج.

من هم فقط گوش کردم.چی بگم نتیجه تربیت غلط خودشه.جوری بچه بار آورده فکر میکنه فلان السلطنه است. خودش یاد داده به حرف و نصیحت دیگران محل نده.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

روش برخورد با این خواهرشوهر چیه 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درد دلش رو گوش کن لابد کسی رو نداره که برای تو درد دل میکنه

۴ تا خواهرن . همه هم جی جی باجی. 

باید دید روش برخورد با تو چیه که وقتی کسی محرم راز دونسته تورو و اومده باهات درد دل کرده اینجوری باد ...

اوه اوه احیانا خاهرشوهرم نیستی. خوب چی کنم تفریحشون با خودشونه . نک و نالش برا من. اگرهم نصیحت کنی میره تو شکم آدم

2738
درسته نقش خانواده در تربیت بچه ها مهمه ولی اجتماع هم بی تاثیر نیست . شماتت کردن هم کار اشتباهیه .دی ...

هیچ چی بهش نگفتم. ولی قبلنا هر وقت شوهرم میگفت این بچه رو انقد رویایی بار نیار شکمش رو سفره میکرد

۴ تا خواهرن . همه هم جی جی باجی. 

هی خواهر به تعداد خواهر و برادر نبست

حتما با شما راحتتره

وبااونها در حد ظاهر خوبه

اخه ادم به کسی که اعتمادنداشته باشه که درد دل نمیکنه

یه چیز دیگه هم به ذهنن رسید

دوست خوبم خیلی از رفتارهای بچه ها به تربیت پدرومادر ربطی نداره

تو احادیث داریم که همنشین خیلی مهمه

مثل پسرنوح

به خواهرشوهرتون بگین تا جایی که میتونه دوستای دخترش رو عوض کنه

نزاره بادوستای الانش بگرده

خود به خود اخلاقش بهتر میشه

ادم به آیین دوست خودشه

هی خواهر به تعداد خواهر و برادر نبست حتما با شما راحتتره وبااونها در حد ظاهر خوبه اخه ادم به کسی ...

خواهرشوهرم قبلنا کلی هم پز میداد که با فلانی دوستیم