2410
2553
عنوان

حاضرین با همچین مردی ازدواج کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 141 پست
فدای محبتت گلم خب این خیلی خوبه که بهت گفته برای دلسوزی اینکارا میکنه چون مادرشم سن وسال داره گلم صب ...

باز یه قدم رفتی جلوتر.

آره همه نوه های مادرشوهرم مودب و با تربیتن و خیلیییی قدرشناسی و این رو از سمت پدرشون به ارث بردن.

دلخوشیم همینه و احترام به بزرگتر رو کامل یاد گرفتن.

البته سمت شوهرم نوه ها رو خیلی دوست دارن .

هرکی از جنس خودشونه.

ممنونم عزیزم محبت کردی تو تاپیکم بودی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۲تا نوه داره یکیش بی ادب نیست. همه خوش خنده و مهربون

این خیلی خویه میبینی ایناکه تو ازشون مینالی یکی یکیش حسن هست مهربونی ومحبت یه نسل رو داره عوض میکنه 👍

پس کارشون اونقدرام بد نیست 

شاید خدا خواست امشب من باعث شدم تو خوبیاشونم ببینی 

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
2456

[QUOTE=208276820]اینکه تورو نخواد ببره خسلی مشکوکه

شما با خانوم مارپل نسبتی دارین

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘

سلام عزیز، شوهرتون این همه خوبی داره، بعد چندماه میره خونه باباش دوس داره دور اونا باشه، ب نظر من هیچ اشکالی نداره، وقتی اشکال دار بود ک این تنهایی ب ضرر شما بود مثلا پشتتون بد میگفتن شوهرتون رو علیهتون پر میکردن، آدم قرار نیس با ازدواج زندانی بشه، هم مرد هم زن باید علایق و لذت های خاص خودشم داشته باشه، آدم تا به پختگی نرسه اینارو درک نمیکنه، من خودم اوایل زندگی مشکل شما رو داشتم حتی شوهرم با دوستاش میرف بیرون برام سخت بود البته من از دلتنگی زیاد برام سخت بود طاقت دوری نداشتم ولی الان احساسم ب شوهرم چندین برابر شده ولی نرمالتر هم رفتار میکنم ب خوشیای همسرم احترام میزارم جالبیش اینه عشق و محبتمون خیلی بیشتر شده شده

سلام عزیز، شوهرتون این همه خوبی داره، بعد چندماه میره خونه باباش دوس داره دور اونا باشه، ب نظر من هی ...

سلام خانمی❤️💐

من همسرم با دوستاش نمیره فقط همین با خونوادش هست نه به هیچ عنوان بد ما رو نمیگن خونوادش کلا اهل بدگویی نیستن فقط باهم خوشن و همه نوه ها رو معمولا جمع میکنن و بازی میکنن یا دور همن.

من هم از سر علاقه اینطوری هستم.

خیلی خوبه کنار اومدین من هنوز نتونستم هضم کنم.

برام سنگینه ولی اگه خونم نزدیک بود برای خواب همسرم نمی‌رفت اونجا میگه خونه پدرت معذبم شب بیام.

نمی‌دونم دیگه 

[QUOTE=208276820]اینکه تورو نخواد ببره خسلی مشکوکه شما با خانوم مارپل نسبتی دارین

😅

به جان خودم مشکوک نیست همسر من دوست دختر هم نداشته و خیلی ازش مطمنم همه جوره امتحان شده در مجردی و...

آخه آشنامون هست.

2714
الهی.... خوش باشی خوشگلم برات دعا میکنم برای آرامش زندگیت توام برام دعاکن برای خونه دارشدن ومستقل ش ...

ان شاالله همینطور که بخوای میشه اعتقادی اینه هرکس برای دیگران خوب بخواد براش اتفاق میفته.

براتون از خدا آرزو دارم به هرآنچه آرزو داری برسی  بانوی خوش قلب و مهربون❤️

درخواست دوستیمو قبول کن

این خیلی خویه میبینی ایناکه تو ازشون مینالی یکی یکیش حسن هست مهربونی ومحبت یه نسل رو داره عوض میکنه ...

آره جالبیش اینه زودتر میفهمی چه خبره تو خونوادش😂😅یعنی کاملا تحلیل روانشناسی میکنی و درست در میاد.

سلام خانمی❤️💐 من همسرم با دوستاش نمیره فقط همین با خونوادش هست نه به هیچ عنوان بد ما رو نمیگن خونو ...

سعی کنید کنار بیاید، شما هم جور دیگه ای سرخودتون رو گرم کنید، زیاد ب همسرتون نچسبید، چون اینجوری بیشتر ب نفعته چه بسا بعدا همسرت ببینه شما برات مهم نیس و خوش گذرانی های خودت رو داره اون بیفته دنبال تو... 

من هم قبول نمیکنم و همش بینمون بحث پیش میاد وقتی میریم شهرمون و شوهرم میگه من عجیب غریبم

ولش کن بزار هرجا میخواد بره اصلا اصرار نکن به موندش که اون بیشتر دلش میخواد بره

یه جوری نشون بده که دیگه برات مهم نیس وقتی میره خونه مامانش توهم با خانواده و دوستات خوش بگذرون استوری بزار و... تا بدونه شادی جواب تلفناشم دیر به دیر بده 

من فکر میکنم زیادی واسش خوب بودی دل شو زدی

ببخشید من همه کامنتا رو نخوندم ولی تجربه ای که خودم از مردای اطرافیان دارم اینه کلا مردهایی که به خانوادشون وابسته هستن زیاد به زنشون وابستگی ندارن و اگر بخوای از خانوادشون جداش کنی حالا به هر طرفندی که بتونی  مطمعن باش اون میره با یه زن دیگه دوست میشه که جای خانوادشو پر کنه یا بهش گیر نده یا ازش جدا شو چون دیگه حد وسطی وجود نداره  برای اینجور مردا  اگر بخوای باهاشون دربیوفتی آخرش خودتی که از پا در میایی 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
سلام خانمی❤️💐 من همسرم با دوستاش نمیره فقط همین با خونوادش هست نه به هیچ عنوان بد ما رو نمیگن خونو ...

ببین همچین غیر منطقی ام نیس شوهرتم حق داره

کاش خونه مامان منو مامان شوهرم تو یه شهر بود که وقتی میرفتیم اون میرفت خونه مامان خودش منم خونه خودمون

الانم مشکل ما اینه شوهرم نمیزاره من تنها برم یا حداقل ۳ روز وایسم خیلی بده

2706