2733
2734
عنوان

حاضرین با همچین مردی ازدواج کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 141 پست
من همش قهر میکنم آخه بچه هم دارم بچم خیلی سختشه از باباش دور باشه

هر وقت میخواد بره ببینه من یه دفعه ای میرفتم دیگه بر نمی گشتم ولی شما که میگید جاریامونم همون مشکلو دارن یه حای کار میلنگه مشکوک میزنه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا نمی‌دونم چطور بهش بفهمونم تموم جاریام همین مشکل رو دارن. اصلا متوجه نمیشه شوهرم

خانواده شوهرت مثل خانواده شوهر منن فقط خودشونو دوس دارن ولی من همسرمو از اول توجیه کردم حتی ناهار شام بدون من اونجا نخوره الان دوساله قطع رابطم فقط میره پنج دقه سر میزنه میاد منم تو ماشین دم درم اگه از اول کوتاه میومدم هرروز میبردنش تنهایی اونجا اصلا عمدا کاری کردن که من دیکه نرم خودشون تنها باشن منم حالشونو گرفتم شوهرم جز مامان باباش با بقیشون سر همین قضیه حرف نمیزنه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2728
خانواده شوهرت مثل خانواده شوهر منن فقط خودشونو دوس دارن ولی من همسرمو از اول توجیه کردم حتی ناهار شا ...

دقیقا منم همین کارو کردم و راضیم

زن و بچه داره دیگه شوهرمه😅😂

اهان با وجودشما انقدر وابستس من فک کردم خواستگاره چون گفتی حاظرید با این مرد ازدواج کنید😂

وقتی با خانوادشه به شما بی توجهی میکنه؟

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
هر وقت میخواد بره ببینه من یه دفعه ای میرفتم دیگه بر نمی گشتم ولی شما که میگید جاریامونم همون مشکلو ...

باباجان مشکوک نیستن.

همشون سالمن فقط مادرشون هست میگه شما خواهربرادرا باید مراقب هم باشین و از این چرندیات.

پیش من هم باشه همش زنگ میزنع بیا.

جاریم طبقه پایین خونه مادرشوهرم هست میگه همش دور هم جمع میشن چای میخورن و مامانشون چای میاره یا خونشو تمیز میکنن و براش خرید میکنن

اهان با وجودشما انقدر وابستس من فک کردم خواستگاره چون گفتی حاظرید با این مرد ازدواج کنید😂  وق ...

عزیزم میشه باشی یکم مشورت بدی فکرم درگیر شد.

نه میخواستم ببینم همه داداشاش میگن شوهر من ایده آله واقعا از دید بقیه هم ایده آله!!!!!!

بچه هم داریم ما.

2738
باباجان مشکوک نیستن. همشون سالمن فقط مادرشون هست میگه شما خواهربرادرا باید مراقب هم باشین و از این ...

شاید ولی من تحملشو نداشتم حتی ساعتی هم دور باشه اونم شب من گفتم یه دفعه ای قهر میکردم از اول کوتاه اومدین اینجوری شده

خانواده شوهرت مثل خانواده شوهر منن فقط خودشونو دوس دارن ولی من همسرمو از اول توجیه کردم حتی ناهار شا ...

عزیزم دقیقا خودشون رو بی نهایت دوس دارن همش مادرش میگه بذارید زن هاتون خونه مادرشون باشن گناه دارن و... ولی سیاست مدار وحشتناکیه.

جاریم فوق تخصص از پس سیاست مادرشوهرم برنمیاد.

واقعا نمی‌دونم چه راهکاری داشته باشم

عزیزم میشه باشی یکم مشورت بدی فکرم درگیر شد. نه میخواستم ببینم همه داداشاش میگن شوهر من ایده آله وا ...

ااره خب شرایطش خوبه فقط مشکلش همین رفت وآمد زیادشه باخانوادش خب نمیشه بخاطر یه مشکل حسن هاشو رو نادیده بگیری ومهمت. از همه دوسش داری؟؟؟؟

بچه چندتا دارید

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
شاید ولی من تحملشو نداشتم حتی ساعتی هم دور باشه اونم شب من گفتم یه دفعه ای قهر میکردم از اول کوتاه ا ...

نه من کوتاه نیومدم اصلا کوتاه نیومدم هر بار یه روشی استفاده کردم روز به روز بهتر میشه اوایل افتضاح بود.

این بار می‌خوام کلا بی محلی کنم و اصلا بهش زنگ نزنم شاید این روش بهتر جواب بده.

تنها راهش اینه مهاجرت کنم و دارم بهش فک میکنم

2706